страхування автомобіля дешевше

Ви хочете краще страхування автомобіля ви можете отримати, але ви також не хочете платити більше, ніж потрібно для нього. Є кілька речей, які ви можете зробити, щоб зменшити за рахунок вашої страховки, не жертвуючи якістю.

зниження ризиків компанії

Найменш ймовірно, що ви зробити заявку, тим менше ваші премії буде. Протиугінні пристрої є одним з кращих інвестицій ви можете зробити; травлення вікна та автосигналізації принесе вам гарну знижку на премії. Якщо ви тримаєте свій автомобіль у гаражі він також знижує ймовірність крадіжки, а також збитки від негоди і вандалізму. Паркування на вулиці, безумовно, обійдеться вам у вигляді премій.

Якщо у вас є автомобіль, який ви використовуєте тільки частину року, такі як старовинний кабріолет або всю зиму колеса автомобіля, зберігання його протягом міжсезоння тільки всеосяжний охоплення може бути досить економія!

Ще один спосіб, щоб знизити ризик, щоб перевірити, скільки кілометрів ви їдете. Якщо ви подорожуєте в певну кількість миль на рік ваші шанси зробити претензії значно знижується і тому ваші премії.

шукати знижки

Ви, ймовірно, право на одну або більше знижки. Водії, які живуть у передмістях і сільській місцевості платять менше, ніж тих, хто живе в місті. Якщо ви старше 50 років і мати хорошу запис водіння ви можете також отримати знижку.

Більшість страхових компаній буде поширюватися знижка, якщо у вас є більше одного виду страхування з ними. Якщо ви можете об’єднати авто, домовласників і страхування життя з однією компанією, ви заощадите трохи грошей.

Є багато інших знижок, у тому числі один для прийняття оборонних курс водіння. Перевірте з вашим страховиком щоб бачити, які вони пропонують.

змінити, як ви платите

Плата за страхування щороку, а щомісяця або раз на два роки можна заощадити багато грошей і зафіксувати ваші ставки. У той час як ви будете платити одноразово один або два рази на рік, ви можете зберегти абонентську плату, що більшість компаній вводити оплату розповсюджено більше року.

Багато компаній також стягують плату за пошту платежів або щомісячних платежів. Вони можуть працювати як багато як $ 60 на рік! Автоматична відрахування з вашого банківського рахунку може заощадити вам гроші, і якщо у вас є кредитна карта, яка дає вам готівку для покупок, ви можете зробити гроші на оплату вашої премії таким чином. Тільки переконайтеся, що ви платите за повний баланс кожен місяць для максимального прибутку.

Оплата по кредитній карті і в кишеню готівкові гроші назад також може поліпшити свій кредитний рейтинг. Більшість страхових компаній базову частину вашої премії про те, як високий ваш рахунок кредиту, так що ви можете зробити, щоб поліпшити це заощадить вам гроші.

підняти франшизи, але не економте на освітленні

Висока франшиза, тим менше компанія повинна буде заплатити, якщо ви подати позов. Більш високі франшизи буде знизити страхові внески. Перейти на ваш бюджет і ваші ліквідні активи, такі як ощадні рахунки, щоб подивитися, скільки ви могли б заплатити зі своєї кишені без фінансових труднощів.

Ви могли б знизити свої межі відповідальності і заощадити гроші, але це не завжди є мудрим кроком. Травми і пошкодження обладнання в результаті нещасних випадків може бути в сотні тисяч і, якщо ваша страховка зупиняється на менше, ніж претензії, ти на гачку за перевищення. При опусканні свої межі відповідальності можна заощадити гроші прямо зараз, такий крок може коштувати вам дорого пізніше.