страхування автомобіля – гібридні автомобілі, частина 2

Продовження першої частини, “страхування автомобіля – Гібридні автомобілі”

У першій частині цієї статті ми розглянули гібридний автомобіль, дивлячись на те, що система складається з, то, як окремі компоненти працюють і як вона досягає своєї чудовою паливної економічності. Зараз ми розглянемо інші способи, в яких гібридний автомобіль покращує його ефективність і експлуатаційні витрати, понесені з цим типом автомобіля.

Однією з областей, де помітну різницю можна зробити це аеродинаміка. Багато роботи двигуна вводиться в натисканням автомобіль через повітря і він зустрічає опір (відомий як аеродинамічний опір). Один із способів це може бути зменшена за рахунок зниження є площа лобовій поверхні автомобіля, тим менше ця поверхня, тим менше ефект захоплення, тим самим заощаджуючи на паливі. У цілому будь-який об’єкт, який виступає з кузова автомобіля буде виробляти деякі опору, ви, як правило, вважають, що це була ретельно продумана на гібридних автомобілях. Деякі виробники зняли бічні дзеркала на користь камер для зниження потенційного опору.

Інший спосіб, в якому виробники прагнуть знизити витрату палива в наступному: ми всі знаємо, що шини стикаються тертя об поверхню дороги, вони врешті-решт розроблена, щоб дозволити автомобілю застосувати свою владу на поверхню дороги і утримувати автомобіль стійкішим, коли в деяких режимах руху, зберігаючи при цьому плавність ходу.

Тут гібридний автомобіль виробник розробив шини, які є більш жорсткими і армованих і завищені до більш високого тиску істотно зменшити лобовий опір.

Звичайно, найпростіший спосіб для зниження витрати палива в будь-який автомобіль, щоб зменшити вагу, це робиться в гібридних автомобілях, використовуючи такі матеріали, як вуглецеве волокно і алюміній, які набагато легше, ніж традиційно використовувані будівельні матеріали і так само сильні. Легкий автомобіль витрачає набагато менше енергії, при сходженні на пагорб або прискорення, як це має набагато меншу масу, щоб ефективно тягнути навколо.

Якщо ми поглянемо на нові Peugeot 308 гібрид, який використовує 1,6-літровий двигун (перший в гібридних ринку), ми бачимо, що вона повертає дивовижне 83 миль на галон палива в умовах витрата палива. Виробництво діоксиду вуглецю є крихітний 90 грамів на кілометр означає, що він в даний час звільнені від оподаткування відповідно до європейських керівними принципами, як і будь-який автомобіль, який випромінює менше, ніж 100g/km.

Автомобіль використовує дизельним двигуном 1.6 л двигуном, який використовує високий тиск системою безпосереднього вприскування що на практиці означає, що вона є набагато більш ефективним, ніж дизельних двигунів старих. Це налаштований, щоб дати вихід 110 кінських сил гальма і додавання електричний двигун забезпечує додаткові 22 кінських сил.

Електричні потужності двигуна автомобіля від початку і продовжує виключно харчування автомобіля на низьких швидкостях. Для автомагістралі і не міської їзди система дизельного двигуна запускається і стає єдиною руховою установкою. Якщо додаткове прискорення потрібно обидва пристрої працюють одночасно, забезпечуючи максимальну потужність, коли це найбільше потрібно.

Як і в більшості паралельних гібридних систем recharched акумулятор, використовуючи енергію kinectic зазвичай витрачається на гальмуванні. Коли світло гальмування потрібно батарея заряджена більш визначеною, якщо потрібно гальмування транспортних засобів гідравлічна система використовується, щоб дати максимальну ефективність гальмування.

Як ви можете собі уявити, страхування автомобіля для цього автомобіля, ймовірно, буде дуже розумно, тому що не тільки має дуже низький рівень викидів, але оснащений безліччю функцій безпеки, що більшість сучасних автомобілів отримати вигоду.

Як ви можете собі уявити гібридний автомобіль повертає подвійний паливної ефективності в більшості випадків стандартного бензинового двигуна тобто ваші витрати на паливо в два рази менше. Ви можете очікувати платити мало або немає податку залежно від викидів; Вашому автострахуванні, безсумнівно, буде набагато дешевше, і ви заощадите величезну кількість грошей на загальногосподарські витрати. У середньому гібридний автомобіль буде дорожче купити, але ви швидко відновити цю початкові додаткові витрати в сумі, яку ви збережете її запуску. Хто може сказати, що робите свою лепту для навколишнього середовища не змусити вас посміхнутися?