страхування автомобіля – гібридні автомобілі, частина 1

Гібридний автомобіль був протягом тривалого часу розглядаються як належні до жанру наукової фантастики.
У ці дні насправді реальність з багатьма виробниками, випускаючи свої власні версії цього екологічно чистого автомобіля.

Гібридний автомобіль тепер значною мірою обігнала електричної машини внаслідок недоліків останнього. Виключно електричний автомобіль, як правило, мляво і страждають від відсутності діапазоні від звинувачень, які самі по собі можуть бути дуже повільними. Очевидно, що електричні автомобіль набагато краще для навколишнього середовища, оскільки це не має викидів взагалі. Звичайно, до зарядки від електромережі ви збільшуєте свій вуглецевий слід, але зарядка від сонячної енергії буде заперечувати це питання, хоча, на жаль це знову ж таки дуже повільний метод нарахування.

Питання в тому, наскільки більш економічний і дружній викидів є гібридні автомобілі, як це досягається, і як це впливає на поточні витрати, такі як страхування автомобіля?

Перш ніж ми зможемо розібратися в цьому ми повинні розуміти, як працює гібридний автомобіль.
Влада, в більшості випадків, передбачених стандартним бензиновим двигуном (який приводить в рух передні колеса) в поєднанні з одним або двома електродвигунами (яких влада на задні колеса). Це відомо як паралельної гібридної системи і є найбільш широко використовуваною системою і той, який ми основну увагу буде приділено для цілей цієї статті. Менш поширеними гібрид називається поруч системі і в цьому випадку бензинового двигуна повноважень генератор, який може або зарядки батареї або безпосередньо потужність електричної рухової установки. У цьому прикладі бензинового мотора ніколи безпосередньо не призводить транспортний засіб.

Повертаючись до паралельній системі, вибір двигунів типу залежить від швидкості ви їдете, наприклад, багато гібридні автомобілі будуть використовувати електричні двигуни для їзди по місту та міським і на більш високих швидкостях використовувати традиційні бензиновий двигун. У деяких автомобілях система автоматично вимикається з бензинового двигуна при очікуванні на червоне світло або в дорожньо-транспортній черги. Загалом, якщо це коротка черга швидке прискорення потрібно рухових установок буде діяти в синергії дає максимальну потужність.

Зазвичай Блок живлення для електродвигунів стягується безпосередньо з уповільненні або гальмуванні автомобіля, тобто ви повинні мати достатньо постійну постачання електричної енергії для більшості поїздок. Це робиться шляхом захоплення кінетичної енергії, яка зазвичай випущений гальмівні колодки у вигляді тепла. Батарея заряджається шляхом використання рекуперативного гальмування, при цьому електродвигун займається, щоб уповільнити колесами автомобіля вниз, змушуючи колеса ефективно управляти двигуном і створюють енергію в чому таким же чином, як і Динамо на педалі велосипеда отримує харчування запалювати вогні.

У більшості паралельної гібридної системи бензиновий двигун менше і легше, ніж стандартна версія побудована повернути більш високу ефективність і продуктивність.

Якщо ви уявите собі 2 однакові машини, одна з 1-літровим двигуном і один з 2 літровим двигуном через меншого двигуна використовує менше палива, коли приводиться в рух з тією ж швидкістю, як і більш двигунів насправді досить проста. Обидва автомобілі мають для виведення такої ж кількості енергії на керування автомобілем на такій швидкості, але меншим двигуном споживає менше енергії, щоб диск сам по собі означає, що в цілому він споживає менше енергії і повертає більш високу паливну економічність. Як правило, це впливає на вашу договір страхування транспортних засобів, як автомобіль з більш великим двигуном, як правило, набагато дорожче, щоб застрахувати.

Продовження в частині 2, інший спосіб, в якому гібридний автомобіль покращує його ефективність використання палива, приклад гібридного автомобіля і експлуатаційні витрати.