страхування автомобіля в штаті Іллінойс НЕ страхування »не з вини”. але Pip захисту можуть бути додані

Перша партія в покриття страхування автомобіля відноситься до покриттях яких політика Гранти для застрахованих осіб. Два основних елементи авто страхування є медичні платежів (Med платного) і захист персональних травм (PIP). Тип страхового покриття обраний буде змінюватись в залежності від того, що запитав у кожному штаті. Це дуже необхідно, щоб зрозуміти ці два дуже різних види страхування, і як він буде обробляти будь-які можливі претензії Автострахування.
Обидва покриття платежів по медіальній і особистого захисту травми вважаються «першої партії покриття. Це означає, що він відноситься до імені застрахованого або члена сім’ї застрахованої особи, пасажири застраховані і деякі інші з нагоди.
розуміння медичних виплат (МЕР плату)
Медичне страхування платежів необхідно в деяких штатах, які не мають закони “Відсутність провини” на місці. Med Платні Покриття платитиме за медичні і прийнятних витрат на поховання в результаті тілесних ушкоджень або смерті, викликаних автомобільної аварії.
Межа відповідальності для покриття Платні Med йдеться в політику авто сторінці декларації страхування. Існує обмеження на оплату медичної страховки. Це межа у кваліфікованих партії травм, пов’язаних з аварією. У кінцевому рахунку, Med Платні покриття дозволить потерпілій стороні для отримання медичної допомоги і не турбуватися про витрати, пов’язані з цим лікування. Найбільш часті обмеження на медичний получка $ 1000 до $ 5000 на людину, хоча межа $ 25000 досяжна з певними, зазвичай переважним компаній. Деякі нестандартних компанії пропонують до $ 1000 на людину.
Загальні відомості про особисті захисту травми (PIP)
Яка партія винна платити за нанесення тілесних ушкоджень у разі дорожньо-транспортної пригоди? Ви або інший водій? У юрисдикціях, які слідують за “деліктної відповідальності” дисципліни, людина, яка створила ушкоджень є той, який має намір нести відповідальність за оплату всіх збитків. Що, якби ви були, в деякій мірі основному винуватцем ДТП, хто буде платити за ваші тілесні ушкодження? Щоб виключити ходу водій вважається не привели до аварії необхідності продовжувати судовий позов проти страхової компанії іншого оператора, щоб покрити збитки, PIP політики був «винайдений» для вирішення цього питання. Держави, які взяли PIP політики називають “не з вини” держав. П’ятнадцять держав Крім округу Колумбія вимагають відповідно до системи «без провини», отже, вимагають політики автомобільного страхування включити захист особистих травм або PIP,. Ці стани є: Делавер, Флорида, Гаваї, Канзас, Кентуккі, Массачусетс, Мічиган, Міннесота, Нью-Джерсі, Нью-Йорк, Північна Дакота, Орегон, Пенсільванія, Техас і Юта.
Іллінойс є однією з держав, які як і раніше пропонують традиційні “деліктної відповідальності” системи, де немає ніяких кордонів на судові позови. Щоб отримати гроші для ваших тілесних ушкоджень необхідно пред’явити позов комусь, і ви можете виграти виходячи з реалій, що ваші супротивники були безвідповідальними і створили свій тілесні ушкодження, які безпосередньо заподіяли вам втрати і страждання. Саме тому оплату медичної ще більш важливо в Іллінойсі: Вам не доведеться подати до суду на будь-якого учасника прийняти його. Пам’ятайте, що той факт, що штат Іллінойс, або будь-яке подібне стан, що не “винен” стані, він не виключає перевізників страхування автомобіля, щоб схвалити їх політика, щоб утримувати PIP. Однак з запеклої конкуренції між компаніями автострахування, всього в декількох дати вам вибір, щоб бути не в своїй тарілці вершника, за додаткову високу ціну.
Межі і Покриття: Незважаючи на те, що PIP мінімальне покриття межі зміни між державами-учасниками, вони схожі тим, що переваги зазвичай охоплюють більшість травм витрати, включаючи: медичні рахунки, втраченого заробітку внаслідок травми, компенсації за втрату послуг, витрати на похорон, а також допомоги в разі смерті. PIP також можуть покривати рахунки, пов’язані з певними психіатричної допомоги пов’язані з тілесним ушкодженням, фізичної або професійної терапії та реабілітації будь-які витрати, пов’язані з претензіями автострахування.
Як правило, збитки, такі як біль і страждання, і емоційні переживання і незручності, які не охоплені без вини страхування. Крім того, PIP не забезпечує ніякого захисту для будь шкоду, заподіяну нещасних випадків на виробництві автомобілів.
Нарешті, якщо ви живете в стані “не з вини”, є одна причина не купувати як Med Платні і PIP страхування. Існує дублювання в охопленні. Це тому, що PIP страхування забезпечує більш широке охоплення в разі, якщо є необхідність подачі медичних вимог, пов’язаних з автомобільної аварії, незалежно від вини.
Франшизи на PIP відповідальності: Більшість людей в “не з вини” стану використовуються для PIP політики, що не франшиз, хоча є багато компаній, що пропонують PIP з депозитом.