страхування автомобіля – водіння і ваш вік

Це життя змінюється рубіж, коли ми отримуємо наш перший ключі від машини, чи не так? Це так само, як життя змінюється, коли, шістдесят чи сімдесят років потому, наші ключі взяті від нас. Беручи мами чи тата ключі хвороблива річ для дітей, щоб зробити, і багато хто не знає, якщо або коли їх батьки повинні кинути водіння.

попередження ознаки віку за кермом

Чи не кожна літня людина погіршується. Але випадки хвороби Альцгеймера ростуть протягом останнього десятиліття, і це може вплинути на людей у ​​віці сорока або п’ятдесяти! Хоча це не єдина річ, яка може поставити під загрозу навички водіння людини, є ознаки того, що ви можете подивитися на до знецінення причини травм.

Якщо ваші батьки або літніх улюбленого з’являється час від часу плутають або має проблеми прийняття рішень, взяти коротку поїздку з ними за кермом. Якщо вони рухаються занадто повільно, вони можуть бути проблеми зі сприйняттям відстані. Аналогічним чином, якщо вони знову підняти бордюр, пропустили поворот або не можуть згадати, як дістатися до місця призначення, Ви знайомі, можливо, доведеться прийняти деякі заходи.

може їх замішання є інша причина?

Це не завжди функції мозку, що може призвести до плутанини і прорахунків. Ліки та поганий зір може також вплинути на водіння людини. Якщо вас турбує, що ваша кохана людина зводить перше, що потрібно зробити, це виключити медичні причини.

Поганий зір, катаракта та ліки можуть вплинути на відстані сприйняття людини, а також їх розумову. Відвідування офтальмолога дозволить вам знати, якщо обидва навичок водія може бути виправлена ​​шляхом нові окуляри або хірургії катаракти. Люди часто не знають, що у них є катаракта або що їх зір погіршується. Їхнє бачення так поступово погіршується катаракти, що вони можуть думати, що їх зір нормальний.

Ліки можуть також призвести до плутанини настільки тонкі, що водій не розуміють, що вони роблять бідні судження або забути знайомий маршрут. Їх лікар буде корисна при визначенні і, можливо, виправлення цього стану.

альтернативи водіння

Якщо ви виявите, що ваш літній друг або кохана людина не повинна бути за кермом, це не означає, що вони повністю залежать від інших за їх транспортування. Оскільки причиною більшості людей диск зберегти свою незалежність, ви можете дати альтернативу водінню.

Якщо денного водіння нормально, проте нічний водіння проблеми, допомогти їм скоригувати свої графіки, щоб вони могли уникати водіння в нічний час і приймати тільки знайомими маршрутами до місця призначення.

Не маючи за рахунок автомобілів і страхування може бути перевагою! Заощаджені таким чином кошти можуть бути використані на таксі, автобусів або навіть групи розважальні поїздки. Якщо людина настільки порушено, що вони не можуть поширюватися самостійно, організувати для товарів, що підлягають поставці на них. По черзі з іншими друзями і родичами, що діє в якості шофера і спробувати зробити його приємним для всіх.

Взявши ключі від коханої людини є болючим для всіх, але якщо ви з цим впоратися співчуття і творчості вона не повинна бути в кінці своєї незалежності, тільки регулювання!