страхування автомобіля ви охоплені

Кращий пристрій безпеки автомобіля є дзеркало заднього виду з поліцейським в ньому.
~ Дадлі Мур (1935-2002)

Чи володієте ви унікальний спортивний автомобіль, який Ви підвернути благополучно в гаражі щоночі або ви їдете зношених уживаний, закони у вашій області, ймовірно, зажадає від вас є страхування автомобіля. Ви, ймовірно, буде потрібно певну кількість обов’язковий охоплення з рештою замовлення відповідно до ваших потреб.

Як працює страхування автомобіля?

Як правило, платежі або внески ми платимо покрити збитки декілька. Ви платите внески йдуть у великий басейн. Оскільки Є ще люди, які б басейні то використовуйте його, автомобіля страхові компанії завжди вистачає, щоб покрити ваші претензії. Справді, більшість компаній мають свої власні страховий захист у разі, якщо там може бути великий сплеск претензій до кірки.

На відміну від інших видів страхування, страхові внески не буде накопичуватися протягом багатьох років. Страхування автомобіля проходить протягом року за один раз. Одна з причин цього в тому, що провайдери можуть відслідковувати щорічні потреби виплати премії. Страхування компанії збирають багато даних про водіїв і транспортні засоби.

Що автомобіль страховка?

Нерухомість охоплення: Хоча зазвичай не потрібно за законом, це мудро, щоб мати властивість покриття. Автомобіль страхування майна покриття може заплатити за збиток від аварії, крадіжки і пожежі.

Страхування відповідальності: Ця область вашої політики покриває витрати на інші травми або пошкодження іншого транспортного засобу.

Медичне страхування: серйозної аварії автомобіль може означати, тривала реабілітація. Ви хочете, щоб ваш автомобіль страховий поліс, щоб Включити покриття витрат на заробітну плату і втратив витрати на похорон.

Це важливо, щоб прочитати над вашою системою автомобільного договору страхування знати, що збитки, які ви мали б право вимагати. Ваш представник пояснити речі до вас і не бійтеся задавати питання.

Витрати Страхування автомобіля

Які речі будуть впливати на вартість страхового покриття? Розташування, наприклад. Якщо ви живете в області, яка має гірські або суворих погодних умов протягом року, страхування Вашого автомобіля може коштувати вам більше. Просто запитайте будь-якого молодого водія вони знають, що історія водіння відіграє велику роль у визначенні витрат. Доброю новиною є те, що якщо ви йдете протягом року без будь-яких пригод ви могли б претендувати на отримання знижки безпечне водіння в наступному році.

Є деякі практичні кроки можна почати, щоб знизити витрати на премії. Більшість автомобільних компаній страхування віддасть водіїв, які використовують протиугінні пристрої. Маючи тривоги або іммобілайзер встановлений могли б допомогти. Ще один крок, ви могли б взяти включає претензії франшиз. Франшиза кількістю є кількість водій несе відповідальність за за позовом. Якщо ви готові збільшити цю суму, ваші платежі будуть нижче.

Деякі компанії пропонують більш низькі ставки для нових клієнтів. Якщо ви знаходитесь в звичку завжди, використовуючи той же страховий брокер машині, чому б не подивитися на підписання з конкурентом? Існує завжди трохи гнучкості в ставки страхових внесків. Просто пам’ятайте, якщо ви то в разі аварії ви будете раді мати охоплення.