страхування автомобіля – безпека перш за все дитячих утримуючих пристроїв

Вересні 2006 див. введення нових законів, що стосуються дитячих утримуючих пристроїв в автомобілях.

Поточні державні закони: –

· Діти віком від трьох до 11 (включно) і менш висока 150см дозволено подорожувати в ременем безпеки для дорослих, якщо немає дитячого утримуючого пристрою не встановлено.

Нове законодавство каже: –

· Діти віком від трьох до 11 і під 135 см повинні сидіти на сидінні дитини або бустер (призначений для використання з дорослим ременем), що підходять для їхнього віку та ваги.

Діти ростом вище 135 см (4 фути 5ins) або віком від 12 років повинні носити ременем безпеки для дорослих, де він встановлений.

Водій несе відповідальність за забезпечення цих правил дотримуються, поки дитина не досягне 14-річного віку, коли вони повинні взяти на себе відповідальність за свою власну безпеку.

Міністерство транспорту вважає, що, переконавшись, що діти надійно стримано і не дозволяють використовувати дорослі ремені безпеки, поки вони не є достатньо високими, щоб вони працювали в належному порядку, 2000 дитячого травматизму та смертей буде попереджено.

Штраф за недотримання цих правил буде фіксований штраф штраф у розмірі 30 фунтів стерлінгів, або, якщо справа переходить до суду, штраф у розмірі до максимум 500 фунтів стерлінгів.

Винятки допускаються в надзвичайних ситуаціях, автомобілі без ременів безпеки, і коли діти пасажирів у таксі.

Інформація про дитячого сидіння безпеки може бути отримана від профілактику дитячого Аварія Trust, www.capt.org.uk або з веб-сайту www.thinkroadsafety.gov.uk уряду є розділ питань і відповідей на веб-сайті уряду, який дуже всеосяжним і, здається, відповісти на кожне питання ви могли б подумати.

Там хороший вибір автокрісел доступні, і ви завжди повинні переконатися, що вони зроблені у відповідність з європейськими нормами безпеки Союзу. Для маленької дитини, це, ймовірно, варто інвестувати в місце, яке можна регулювати по мірі росту дитини.

По ідеї, те, що ви повинні були б заплатити за місце, що б вашої дитини від 9 місяців до 12 років, сидіння Recaro Почати можна купити приблизно за 200 фунтів стерлінгів.

Там в 23 Evolva сидінням, від Britax, яка регулюється і підходить для дітей вагою до 36кг from15kg і зростом до 135 см (4 фути 5ins). Спинка сидіння може бути розширена в міру росту дитини, так, щоб голова завжди підтримується. Це буде коштувати близько £ 65.

Для дитини до 9 місяців, або близько 13 кг, задній перед затвердженим автокрісло є прийнятним, встановлюватися з будь переднє пасажирське сидіння або в задній частині автомобіля. Не повинно не використовуватися в передній якщо обладнаному подушкою безпеки.

Це надзвичайно важливо, щоб сидіння обладнане належним чином, і багато постачальники пропонують Місце служби. Пам’ятайте, що дуже важливо, що, перш ніж ви сидіння обладнані, переконайтеся, що він відповідає вашим дитиною.

18 вересня є датою, що Департамент транспорту прагне до, так що пам’ятаєте, після цієї дати ви повинні дотримуватися нових правил.

Ці закони повинні бути прийняті всерйоз. Батьки і вихователі були регулярними не тільки ті, які повинні бути “готові автокрісло”. Іноді ви можете взяти ваш, скажімо 9-річний, онук з вами. Великої різниці немає в тому, що до вересня 18 років; ніяких спеціальних заходів повинні бути прийняті. Після цієї дати вам потрібно одягнути себе з крісла або бустера.

Якщо ви знаходитесь в положення, у причетності до аварії, і якщо ваша дитина або діти не подорожують у затвердженій автокрісла або бустера, ваша страховка не можуть бути готові виплатити, в результаті чого, що може бути значний особистий претензії щодо водія, в обов’язки якого входить.

Батьки і (навіть випадкове) опікунів будь ласка, зверніть увагу.