страхування автомобіля активи і допомогу

Перш ніж ви отримаєте ваш наступний авто страховий поліс бути позитивним ви знаєте всі факти, що стосуються політики корпоративної службі. Низька вартість страхування автомобіля є виключно низької вартості якщо товар так само добре, як і більш дорогі автомобільного страхування. Розумний місце, щоб почати з безкоштовною автомобільною цитатою страхування, але отримання цитуючи автострахування не буде достатньо, якщо ви не знаєте, скільки послуги Ви очікуєте і чи буде чи ні компаній, що котируються можете надати. Ці дві речі, які ви повинні знати про те, коли отримувати котирування страхування автомобіля є активами і допомогу.

Переконайтеся, що ваш автомобіль страхування цитатою включає всіх активів вам потрібно або ви хочете в надзвичайній ситуації. Коли ви високий і сухий без автомобіля, може ваша страхова вашим вимогам до перевезення? Переконайтеся, що корпоративні ви купуєте від автомобільного страхування може дати вам прокат авто, якщо щось піде не так. Якщо ваш автомобіль був вкрадений або undrivable, ви хотіли б мати інший автомобіль доступні для вас. Переконайтеся, що у вас є придорожньої допомоги, деякі варіації локауту служби, і буксирування послуга, що надається деякими страхової компанії. Пам’ятайте цитату автомобільного страхування є низькою тільки якщо продукт страхування автомобіля хороша.

Зрозумійте, що обслуговування клієнтів компанії автострахування є, як, перш ніж купити у них. Як ви дізналися щось подібне? 1-й, немає ніякого методу, щоб зрозуміти, що для пов’язаних тип людей ви закінчимо управління, але є способи, щоб зрозуміти шанс мати розумних досвіду. По-перше, це низька технічна манера просити вашій родині та друзям, що їхній досвід був.

Тоді спробуйте високотехнологічної техніки: користуватися Інтернетом. Один з методів полягає у формуванні використання пошукової системи Better Business бюро. У Better Business Bureau ви можете знайти якісь скарги були зареєстровані відносно компанії Автострахування в запиті і дійсно компанія вирішити ці скарги. Я перевірив автострахування фірм, які розглядали мою сім’ю погано, і всі вони, здається, є критика – не створені мною – проти їхнього імені.

Інший підхід, щоб перевірити обслуговування клієнтів організації полягає в пошуку своїх претензій телефон на їх веб-сайт і дзвонити їм. Якщо їх вимоги особи гарні для Вас, ймовірність того, що обслуговування клієнта позитивний колектив був піднятий. Після того як ви оцінили ввічливість рівень сервісної служби компанії автострахування, то ввічливо подякувати їм за їхній час і запишіть його. Немає необхідності раціоналізації, вони не можуть просто перейти до наступного викликом їх, не даючи вам ще одна думка.

Ця система грунтується на теорії, що є 2 роду фірм: ті, хто запасти їх продажу команди з доброзичливими людьми і поставити всі низькооплачувані середнє з нас у своїх вимог відомств і ті, хто зі кожна з доброзичливим, професіоналів. Як правило, це просто перевірка може сказати вам таку компанію, з якою ви маєте справу.

Якщо цитує політика автострахування кожен має активи ви бажаєте і просте якість обслуговування клієнтів, то цитата є істинним цитати. Майте на увазі, якщо ви думаєте, що ви, можливо, закінчити насправді з допомогою страхування автомобіля, – що ми, як правило, повинні вважати, що ми все буде – а потім перевірити ці 2 речі перед запуском після, мабуть, невеликі премій.