страхування автомобіля – Як я можу зменшити мої власні тарифи

За останні пару років, загальна страхова премія автомобіль пропонує принципово вже в терпіти тим не менш. Це тому, що ціни конкурентів. Є в даний час більше ста автомобілів страхові організації боротьби для підприємства, оскільки сильна конкуренція. Ви знайдете постійно Спеціальні пропозиції знайдений, тому що компанії скоротити свої внески, щоб привернути автомобілістів в надії, що ви будете залишатися вірними і палиці з усіма з них всередині наступні роки. Звичайно, кожен рік, 23% людей відновити нашу двигуна страховий поліс з нашої нинішньої постачальник страхування.
Однак в останні роки Інтернет створив хвилі в маркетингу страхування автомобілів. Святкуйте озираючись дуже легко, без необхідності допоможе зробити багато телефонних дзвінків, а також без проведення деякого часу з потоками самостійно АТС любили численні організації виклику.
Тим не менш, ви б доцільно пам’ятати, що найнижча премія не постійно краще. Як приклад, кілька страхових компаній останнім часом змушені ступінь надлишкового заяви вони повинні провести одну, так як це допомагає їм надати вам набагато нижче цитати. Ви повинні також перевірити незалежно від того, ввічливість автомобіль надається, якщо автомобіль перебуває у відношенні відновлення. Ви також можете дійсно відчуваєте, що ви хотіли б уповноваженого страхового покриття, а також запрограмовані приладовій панелі або лобового скла заміна. Аварії телефоном довіри може також дуже корисно в центрі кризи! Вам потрібно буде подзвонити конкретного дилера або навіть страхової компанії ви розглядаєте справу з, так що ви можете перевірити ці види факторів.
17 кращих порад
відносно менш дорогий автомобіль страхування
Отримати на інтернет-тарифи через брокерів страхування автомобіля. Своїх ПК будуть шукати найкращі котирування Виходячи з сорока або навіть більше страховиків автомобіль і допоможе вам заощадити багато момент. Якщо у вас є свої дешеві цитати, телефон в ці перейти на члена сім’ї від достоїнств найдоступнішою оцінки цих людей ідентифіковані.
Складське приміщення вашого автомобіля або вантажівки в нічний час. Страхові компанії знають, що автомобіль як і раніше залишається на дорозі вночі набагато більш уразливими для крадіжки, а також ушкодження. Якщо у вас немає зберігання, якщо це взагалі можливо переконатися, що він залишається у вашому диску.
Оновлення зокрема оцінки вашого використання з кожним роком. Запитання, передані проживання або, можливо, змінилися ваші завдання можна більш короткі подорожі подорожей. У цьому випадку, ваші власні премії має бути набагато менше.
Ваша власна премія може бути піддано впливу вашої роботи. Власники нерухомості, кореспонденти, а також експерт спортсменів називають кілька, все викласти багато іншого! Вибирай кар’єру, яка є додатковою нудно! Бухгалтерів, а також місто службовців витрачати набагато менше!
Займався і одружитися може врятувати ваш автомобіль страхування, особливо якщо ви чоловік, так і під тридцять.
Якщо вам не виповнилося двадцять п’ять, додайте дорослих кваліфікованих автомобіліст з хорошим звіт розклинювальний на охоплення як іменований водія. Такі, як дозволити йому або їй стати також застарілі! – Щомісячні премії почати рости знову відразу після віковій групі 60!
Візьміть до уваги витрачати більше інцидент надмірним. Типовий додаткові становить близько 100. Якщо ви готові збільшити додаткові індивідуальні претензії, ваша власна премія буде значно падати.
Якщо у вас є недорогий або, можливо, у віці автомобіля, розглянути питання про придбання всього в 3-й Святкування кришку. Отримати оцінки щодо 3-й і святкування обширні страхування, а також розглянути реальну економію коштів.
Ви в даний час серед старше 18, а також 21? Тоді враховують страхової розподільної. Норвіч партнерства недавно запустила найперший платити, як ви йдете страхове покриття, яке заряджає людину спеціально для цього довгий шлях ви створюєте. Крім того, він заряджає набагато більше для цього кілометрів поштовх в окремих між одинадцятьма, а також 6 вночі. Система працює через Gps які можуть бути підходять для вашого автомобіля для одноразової виплати, пов’язані з 199. Фактична GPS чорний ящик показує Норвіч партнерство кількість довгий шлях фактичного автомобільних нещодавно був обумовлений плюс вони відправляють вам велике місяця до місяця рахунок.
Новий драйвер? Прикрасьте вашу спосіб генерування, приймаючи ще більш сесій водіння. Нові драйвери можуть зменшити їх саме витрати на страхування на цілих 35% за рахунок переміщення Крім навчання. Ці типи надати Вам додаткову підготовку для створення у відвідувачів поспішайте год, шосе генеруючих а також нічні генерації. Уроки рахунок від 15 до 30 на годину. (Www.passplus.org.british). Ви навіть можете зменшити ваші питання доходу, отриманого курсу з усіма Ініціювати Складні відносини автовласників (всесвітньо web.iam.org.united Королівство).
Купівля автомобіля свіжим? Тоді ознайомтеся з групою страховий поліс, перш ніж купити. Автомобілі, звичайно, підпадають під одну з 20 організацій страхового покриття разом з 1 стає найменш дорогий як і двадцять найдорожчих. У разі пропонованих страхової премії занадто висока, вибір на користь автомобіля, який знаходиться всередині наведеної групі.
Великі специфікації і продуктивність автомобілів залучають грабіжників і тому є більш дорогими, щоб правильно – так, що вони постійно коштувати більше, щоб мати можливість забезпечити. Подумайте про одну річ після невеликої voroom набагато менше!
Важко ми розуміємо, але перевірити ніколи не важко для прискорення! Більшість страхових компаній, безумовно, ігнорувати єдиного внеску набір відмінний, проте, все більше і ваші премії, безумовно, збільшиться.
не отримав 4 роки не обіцяє більш низькою ціною? Заплатіть додаткове отримати більш низьку ціну гарантовані.
Задовольнити будь супутниковий метод навігації. Кілька страхових компаній відзначають, що сидить навігації скорочення цін автомобільної аварії дозволяє водієві сконцентруватися на дорозі. Страховики швидко закінчиться тим, що ціни пропонують знижки для тих, хто цього встановлені.
Отримати іммобілайзер силової або, можливо, обладнаних охоронною сигналізацією. Це може врятувати між 5-8%.
Отримав більше одного автомобіля в будинку? Кілька страховики будуть давати знижку щодо гарантують їх все в єдину політику.