страхування автомобіля-Що потрібно знати перед покупкою

Найпростіший спосіб купити Автомобільне страхування Якщо ви не задоволений з вашої страхової компанії, щоб порівняти котирування онлайн. Якщо ви хочете застрахувати нове авто або Ви хотіли б дізнатися, як отримати чудову угоду на страхування автотранспортних засобів, ось кілька порад.

Один. Зробіть дослідження

Так як страхування автомобіля є обов’язковим, я пропоную вам зробити речі легко на себе, роблячи покупки в мережі. Увійдіть у свій особистий комп’ютер, і ви готові відправитися. Покупки в мережі робить речі швидше і простіше. Перша побачити, які покриття вашої держави потрібно і на яких рівнях. Щоб дізнатися ваші вимоги держави, перевірте зі страховою Інформація інституту (III). Пам’ятайте, що оскільки страхові контролюється від штату до держави, то, що ви повинні були б в одній державі, не завжди те, що вам потрібно в іншому. Так що якщо ви плануєте переїзд з власної держави напередодні, обов’язково ознайомтеся з вимогами для де ви очолюєте перш ніж потрапити туди.

Подумайте про ваших фінансах.

У той час як ви повинні переконатися, що ви належним чином охоплені, ви не хочете, щоб отримати собі в ситуації, коли ви не можете дозволити вашої премії автомобільного страхування. Якщо ви відчуваєте себе ви вже платите занадто багато, погляньте на ваше фінансове становище і визначити, що ви можете дозволити собі досить, або щорічно або щомісяця. Тоді тримайте цю суму ваша мета, як ви ходите по магазинах в Інтернеті для автострахування.

Робота, що (якщо такі є) подальше покриття ви хотіли б купити і встановити франшизу рівнях.

Якщо ви стурбовані, що загальну новий автомобіль, ви можете думати про страховку. Якщо, з іншого боку, ви стурбовані зіткнення з кимось, чи не страхування, незастрахованих охоплення водій може опинитися в дуже річ. Ваші варіанти так багато отримати освіту про страхування до підписання за пунктирною лінії. Ваша франшиза це тільки загальна оплаті до вашої страхової компанії починає набирати вкладки, коли ви потрапили в аварію. Чим вище франшиза, тим нижче ваші премії автострахування буде. $ 500 і $ 1000 є загальними рівнями франшизи для автомобільного страхування.

Отримати низьке на знижки.

У вас є великий послужний водіння? Ви студент з чудовою оцінки? Можливо, ви водите авто з високим рейтингом безпеки? Коли-небудь освіти водія? Всі ці речі вам право на знижки, які водій може скласти!

два. збирати котирування

Вам знадобляться наступні інформації про цей крок: ім’я, вік, стать та номери водійських прав усіх водіїв у вашому домі. Зробіть своє автомобіля, модель і рік виготовлення. Ваш нинішній страховий поліс. Ваш автомобіль реєстрації, і груба кількість миль, ви їдете щорічно. Мета, для якої ви використовуєте ваш автомобіль. Де ви паркуєтеся сверхночь вашого авто.

три. перевіряти посилання

Коли ви почнете отримувати котирування страхування автотранспортних засобів, ви хочете, щоб перевірити страховика посилань, щоб переконатися, ви працюєте з надійним фірмам. Почніть з вашого держдепу страхування. Потім перейдіть до незалежної рейтингової служби, як AM Краще для отримання додаткової інформації. Тут Ви знайдете обслуговування клієнтів та грошової стабільності рейтингів, які виявляться корисними у виборі належної страхової компанії.

чотири. огляд пропозицій

Перш ніж зважитися на поліс страхування автомобіля, ретельно переглянути котирування і політики ви отримали. Переконайтеся, що кожна політика включає в себе покриття ви просили. Запитайте себе, якщо страхові внески відповідати ваше фінансове становище. Поговоріть з кожним агентом, щоб дізнатися, як зручно вона чи він змушує вас почувати себе і з’ясувати, що рівень обслуговування кожного забезпечує.

Пам’ятайте, що найменш дорогі політика не обов’язково краще. Коли прийшов час, щоб пред’явити позов, ви хочете страховика ви можете розраховувати. Залежно від того, що для вас важливіше, додаткові послуги може бути варто один або два додаткові монет.