страхування автомобіля Поради щодо економії 2009

Економія на страхування автомобіля може виявитися важким завданням для багатьох водіїв, як домашні господарства боротися, щоб оплатити рахунки в цьому занепад економіки, але експерти кажуть, що автомобілістів на невеликий пробіг можете платити менше.

Тип автомобіля автомобілістам вибрати диск може істотно вплинути на вартість премій. Транспортних засобів, що підлягають Зміни будь-якого роду незалежно від того, спрямована на підвищення його продуктивності чи ні, може збільшити страхові внески. Водії можуть скоротити витрати страхування автомобіля за наявності тривоги або іммобілайзера.

Парковка автомобіля в безпечній обстановці, може допомогти і експерти говорять, що, хоча гараж є кращим варіантом, позашляхових парковка, як правило, дешевше теж. Власники автомобілів повинні також розглянути області, де вони живуть, тому що це може вплинути на премії з частини Лондона розглядається як вдвічі дорожче, ніж найдешевші поштові індекси в країні.

Для того, щоб отримати знижується премії, водії повинні перевірити пробіг зазначив на їх MOT сертифікат особливо якщо автомобіль старше. Торік кількість провайдерів страхування автомобіля почав ‘платити, як ви йдете’ страхування, яка спирається на технології, щоб відстежувати, де і коли автомобіль рухається, це може заощадити на вартості страхових премій для тих, хто їздить вночі.

Поширення вартість премій
Автомобілісти, які хочуть зробити свій автомобіль покриття платежів на щомісячній основі, швидше за все, виграють від поширення вартість великі купюри страхування автомобіля однак, це могло б залучити високі процентні ставки звинувачень до 30 відсотків. Молоді водії платять щомісяця, можливо, буде потрібно додатково £ 200 до £ 300 на рік.

Додавання ще одного драйвера на політика може допомогти знизити витрати на молодші автолюбителі хоча минулої практики показують, що багато батьків обманним називали себе основними факторами автомобіль своїх дітей викликало розгін від страховиків. Крім того, можна створити до досвіду претензій в якості додаткового драйвера в деяких політику і це може врятувати випадкові витрати водіїв страхування.

Використання чужого автомобіля до тих пір, як дозвіл було отримано від власника транспортного засобу більше не приймається багатьма страховиками, як це пропозиція все більш віддаляється тому водії повинні ретельно перевірити формулювання політики, щоб вони не зачіпаються.

Змінити надлишку і додати додаткові
Для будь-якого водія, зміна надлишок може означати, що ті, хто може дозволити собі великий надлишок, також, ймовірно, значно скоротити витрати. З іншого боку, повинна автомобілістів розглянути питання про скорочення їх надлишок, оскільки воно не обов’язково може привести до більш високої премії. Крім того, деякі автотентів може мати максимальну кількість вимог на рік.

Думки розділилися від того, водії повинні заплатити близько £ 20 Судові витрати кришкою, яка могла б допомогти вимагати назад предмети, такі як надмірна, додаткові витрати на поїздки, нанесення шкоди власності, в машині все, які не можуть бути покриті страховий поліс автомобіля у випадках, коли Аварія була викликана кимось іншим. Однак водії повинні розглядати це як варіант, особливо, якщо вони не мають легальне прикриття через свого роботодавця або об’єднання.

Драйвери без знижки захисту ніяких претензій може втратити двох років стоїть не бонус претензії, якщо вони роблять навіть однієї претензії.