страхування Вашого бізнесу від помилок і упущень

Ви чули про Помилки та пропуски страхування (E & O страхування) від вашого страхового агента і тепер думаю, чи є це корисно для вашого бізнесу чи ні? Незалежно від того, наскільки велика або мала ваша компанія, будь то малий бізнес будинку або великий виробничий ви володієте, не маючи ніяких страхування є ризик того, що ви просто не можете собі дозволити. Більше того, якщо ви виробляєте продукти або послуги, ваш бізнес автоматично піддається Помилки та пропуски. Навіть якщо у вас вже є комерційна політика Страхування відповідальності ви все ще не повністю захищені від відповідальності у зв’язку з особистої необережності. Спільної відповідальності просто не платити за помилки та упущення ви чи ваші робочі роблять при виробництві товарів або наданні послуг.

Чому ви повинні купити E & O страхування?

Помилки та пропуски Страхування є досить просто зрозуміти, якщо ви звернетеся до нього як “Зловживання службовим становищем” або “Професійна відповідальність” Страховий. Список фахівців, які повинні купити E & O страхування включають юристів, інженерів, лікарів, бухгалтерів та інших підприємств, які працюють з клієнтами, забезпечуючи або послуги або продукти, які можуть стати причиною відповідальності, якщо є професійна помилка. Як ви можете зрозуміти, існує незліченна безліч типів підприємств, які потрапляють в цю категорію, починаючи від нерухомості до рекламних агентств, фінансових консультантів для виробників обладнання, від оцінювача для ремонтних майстерень. Помилки та пропуски Страхування подається через окрему політику і забезпечує фінансовий захист від будь-яких претензій, які подані на третіх осіб, які незадоволені або поранені вашої продукції або послуг, які були предметом професійної недбалості. Таким чином, цей вид бізнесу страхування буде платити за судові витрати, гонорари адвокатів та будь-яких населених пунктів, що суд буде передбачати, щоб ви платили третій стороні.

Чи буде E & O Страхування захистити підприємство від фінансових втрат?

Помилки та пропуски страхування не захистить вас від прямих фінансових втрат через погані продажів або падіння доходів. Однак, беручи до уваги високі витрати на судові позови і судові витрати, навіть якщо випадок є абсурдним, і ви не винні взагалі, сам процес може бути важким фінансовим тягарем для вашого бізнесу, що робить до десятків тисяч доларів Ви повинні заплатити після того як усі розташувалися. І цю суму грошей може бути життєво важливим для більшості малих і середніх підприємств. У цьому сенсі, помилки і пропуски страхування є великою форми страхового бізнесу, який захищає ваш самий важливий актив і підприємства в цілому проти фінансового впливу окремих позову.

Це неможливо, щоб не робити помилок в процесі ведення бізнесу, і кожен розумний власник бізнесу знає, що дуже добре. Ось чому вам потрібно Помилки та пропуски Страхування мати справу з шанобливим претензії від ваших клієнтів. Це завжди краще, щоб заплатити за страховий бізнес, навіть якщо ви вважаєте, що ставки високі, замість того, щоб сплатити судові витрати, які можуть вимагати продати свій автомобіль або ваш будинок, і вивести вас з бізнесу назавжди. Там не в сенсі економії грошей на Помилки та пропуски покриття, особливо якщо ви піддаєтеся впливу таких ситуаціях на регулярній основі. Те, що ви заощадите сьогодні можна помножити на тисячі і бути юридично просив від вас через ваших дій або особиста необережність ваших співробітників. Якщо ви хочете вести свій бізнес протягом довгого часу і стати процвітаючим, очевидно, що перший варіант для вас.