страхування Вашого будинку від затоплення

Повінь є дуже реальної небезпеки для власності сьогодні. Якщо ви живете поряд з річкою або на старому літаку повінь то ймовірність того, що ваш будинок буде страждати якийсь збитки від повеней протягом наступних тридцяти років. Глобальне потепління і зміна характеру погоди систем привели в екстремальних змін клімату та більше стихійних лих, що відбуваються ніж будь-коли раніше. Однак, незважаючи на це, ви рідко зустрінете, що збиток від повені насправді покриті на звичайний договір страхування будинку. Зазвичай ви повинні прийняти більш повний і дорогий політики чи вийняти фахівця власники будинку повені страхового захисту.

Надмірна кількість води є здатність ефективно зруйнувати ваші будинки, хоча більшість повеней тільки викликають поверхневі ушкодження. Плата за ремонт можуть бути дуже дорогими, особливо якщо у вас є, щоб знайти гроші для цього після кожної повені. Тому дуже бажано, щоб ви придбати поліс страхування житла, щоб покрити вашу власність, якщо площа ви живете в схильної до повеней. Вам майже напевно попросять є ваш будинок схильних до повеней, коли ви подаєте заяву на страхування будинку, тому ви повинні зробити необхідні дослідження заздалегідь, щоб переконатися, що політика, яку ви претендуєте буде охоплювати вас у разі повені.

Головна власники повені страхова захист може ефективно захистити вашу власність і дасть вам душевний спокій. Хоча в цілому не покриті звичайної політики, велика кількість страховиків буде насправді забезпечити додатковий страховий поліс будинку для вас, щоб додати на існуючу політику. Додаткові може коштувати понад $ 500 річної премії, але дійсно має тенденцію дати до $ 100 000 в стандартній комплектації. Деякі домашні страхові поліси, які включають в себе повінь власники будинку страховий захист додати на також спробує адаптувати свою політику до ваших потреб. Наприклад, якщо ваш будинок є висока вартість будинку, то страхова сума зростатиме пропорційно потенційного затоплення ушкодження могли зробити. Звичайно, премії також рости в пропорції. Підвищення кришка не доступний для прибережних властивостями, хоча і тому він не може застосовуватися, залежно від того, де знаходиться майно.

Це була ініціатива уряду, яка фактично відкрила шлях для підвищення страхових полісів будинку. Вони заснували Національна програма страхування від повеней (NFIP) в 1968 році. Домовласники захисту від повеней страхування не є обов’язковим так домовласники могли вибрати, якщо вони того побажають. Премії були досить високими, але це означало, що платник податків не повинен платити за рахунками будь-яких зусиль з надання допомоги покласти на місце. Премій, вже сплачені домовласників буде насправді, що фінансувати, а також ніяких претензій.

Отримання політика страхування житла, яка захищає від повеней може бути кошмаром, якщо ви не знаєте, де шукати. Є державна політика і приватна них на вибір, але виймаючи повені власники будинку страховий захист політики доцільно, якщо ви живете в районі, схильних до повеней. Я дуже сумніваюся, що ви хотіли б, щоб фінансувати всі необхідні ремонтні роботи самі!