страхування Вашого автомобіля в Міннесоті

Страхування вашого автомобіля може бути дорогий процес, якщо ви не знаєте, приховані камені страхування покупки в вашому штаті. І багато покупців роблять ту ж помилку скрізь – вони схильні думати, що страхові потреби і потреби рівні у всіх державах, і отримати ваше авто застраховане в Нью-Мексико є таким же, як страхування його в Міннесоті. Неправильно! Кожна держава має свої особливості та індивідуальні вимоги до страховим покриттям на транспортні засоби, і вони можуть сильно відрізнятися навіть у сусідніх державах. Навіть правила, що стосуються страхування автотранспортних засобів істотно відрізняються між державами, як в одній державі, ви можете вести свій автомобіль без страховки протягом певного періоду часу після реєстрації, в той час як в іншій державі, що призведе до істотного штрафу або навіть варту!

Тому, коли мова йде про страхування вашого автомобіля в штаті Міннесота, ви повинні дізнатися, норм і правил у першу чергу. Для того, щоб отримати всю інформацію, вам потрібно, що стосуються страхування автотранспортних засобів в вашому штаті ви повинні звернутися до державному страхуванню відділу (по телефону або відвідавши веб-сайт). Якщо ви думаєте, покупка авто страхування за допомогою агента або брокера то ця людина, безумовно, бути в курсі місцевого законодавства і може проконсультувати Вас з цього питання. Тим не менш, подвійної перевірки не буде коштувати вам нічого, і це завжди краще, щоб дізнатися правила перед тим як почати грати в гру. Кому потрібні штрафи та пені, вірно?

Міннесота страхування автотранспортних засобів має мінімальний ліміт покриття вимог, що будь-яка політика повинна виконувати, щоб бути законними. Якщо політика не відповідає цим вимогам, водій проведення вона буде розглянута і, крім того застраховано недостатньо платять значну частину аварією витрати (якщо є аварії), ймовірно, буде пред’явлено звинувачення в штрафу з боку поліції. Для того щоб уникнути цієї політиці вашу повинен нести мінімум 30/60/10 або більшої кількості покриття.

Що 30/60/10 середнє, запитаєте ви? Перші дві цифри позначають покриття тілесне ушкодження, що політика повинна носити з собою, а третя відноситься до відповідальності за нанесення збитку власності. Пояснимо це. Число 30 означає, що ваша політика повинна виконувати принаймні $ 30 000 охоплення тілесних ушкоджень на людину, а це означає, що якщо людина отримує травму під час аварії вашої поліс покриє медичні витрати до цього моменту. Число 60 означає, що $ 60 000 доступний в покриття тілесне ушкодження в аварії. Наприклад, якщо три людини отримують травми в результаті нещасного випадку, або два з них отримають по $ 30 000 кожен або вони повинні будуть розподілити $ 60000 серед усіх трьох учасників. І 10 відноситься до $ 10 000, що політика буде платити за будь-які пошкодження в результаті аварії. Майте на увазі, що ці цифри мінімуми і ви можете збільшити їх стільки, скільки ви можете собі дозволити, а опустіться нижче цих меж, безсумнівно, призведе до дешеве страхування автомобілів, але і зробить вашу політику незаконним.

Не забувайте, що ви завжди можете знайти прийнятний варіант конкурентоспроможними ставками. Не поспішайте з покупкою першої політики вам пропонуються. Отримайте стільки Автострахування Котирування ви можете від різних постачальників у вашому штаті, порівняти їх і покупку страхового поліса ви думаєте, має найбільшу суму покриття за найнижчою ціною!