страхувальникам настійно рекомендується утримуватися від лежачих на форми страхування життя

Страхові компанії попереджають клієнтів про небезпеку лежать на їх форми заяви на страхування. Він прийшов до світла, що мільйони людей знаходяться в небезпеці того, що їх поліси страхування життя скасований через брехню про стан їх здоров’я.

Страхові компанії, як правило, дешевше дати премії людям, які можуть довести, що вони є здоровими і вести здоровий спосіб життя.

Наприклад, деякі компанії скоротили ставки страхових внесків страхувальників, які купують здорову їжу, тоді як інші більш низькі ставки для страхувальників з абонемент в спортзал.

Останнім часом компанії зі страхування життя запропонували нові стимули, такі як різання ставки страхових внесків, які не курці, а також клієнти, які не вживають наркотики або пити менше.

Для клієнтів, щоб бути класифіковані як і курець вони кинули курити більше 12 міс, це зберігає їх £ 2016 на рік.

Це призвело до клієнтів в поганому здоров’я брехати про стан свого здоров’я, щоб отримати більш низькими ставками. За даними нового дослідження 1 з 20 осіб лежать на їх форми заяви на страхування. Забезпечення одного дослідження показало, що 90% людей стверджують, що завжди говорять правду про страхування додатками, але 5% зізналися, щоб лежачий на заявки. У той час як п’ята частина людей не читає всі умови на політиці при покупці страховки.

Подальше дослідження Norwich Union виявили, що 1 в 14 клієнтів брехав про своє здоров’я і спосіб життя при подачі заяви на страхування життя. Це спонукало страхових компаній від попиту споживачів, щоб довести свої стану здоров’я або ризик, що їх політика скасовані, сплачувати вищі премії або своїх претензій відмовилися. Половина близько 5000 клієнтів, яких вони писали, відповів тому і вступив в брехню, яку могли б надати свою політику недійсним.

Лежачи на життя додатком страхового поліса може закінчитися в особистої та фінансової катастрофи За словами Яна Даррелл тільки страхування, “Курці, які заявляють, що вони відмовилися, але продовжують палити як не рідко будуть платити ні за що, якщо вони вмирають від пов’язаних з курінням стані; політики просто не буде виплачувати і їх бенефіціарів буде переможених “.

“Курці будуть платити в два рази дорожче для критичних охоплює хвороба, ніж некурящим – це не не виграти ситуацію для курця, їх нікотинової залежності затягується як їх серце і гаманець”, сказав пан Даррелл

Також речі як наявність вашого поліса страхування життя погасити іпотеку та інші борги, коли годувальником сім’ї вмирає може бути вирвав, якщо ви лежите на формах додатки.

Багато страхові компанії можуть писати для своїх клієнтів, щоб попросити доказ їх стану здоров’я і тих, хто опинився лежачим могло бути зроблено, щоб платити більш високі страхові внески або мати свою політику скасував усі разом. В даний час страховики відкидають близько 25% позовів через дезінформацію.

Отримання страхування життя там, щоб захистити і дати спокій, тому при прийнятті одного, що це гарна ідея, щоб зробити деякі дослідження, і звертатися за порадою в першу чергу. І, щоб не бути розчарованим, коли справа доходить до прийняття позову, прочитати правила і умови і чітко, і відповісти на питання правдиво.