страхові спеціальності – чи варто мати

Страхування маркетологи стали творчі генії, коли справа доходить до політики придумувати, щоб передати споживачам. Ось низьке на деякі нові типи – і якщо вони мають сенс …

політика варто мати

* Поїздка страхування. Багато людей не розуміють, що їх медична страховка може не покрити їх, якщо вони хворіють час поїздок за кордон. Поїздка страхування відшкодовує вам за невідкладною медичною витрати та медичної евакуації. Він також охоплює скасування або переривання подорожі через вашу хворобу або поганої погоди, таких як ураган або торнадо, а також багаж, який втрачено або пошкоджено під час транспортування.

Покриття зазвичай проходить між $ 100 і $ 200 за одну поїздку, в залежності від призначення і віку мандрівника.

* Pet медичного страхування. Цей вид страхування стає економічно ефективним, а більш просунуті і дороге лікування, призначені виключно для домашніх тварин. Кардіостимулятора для собаки може коштувати кілька тисяч доларів.

Попросіть вашого ветеринара про найкращою політикою. Ви можете отримати покриття для собак, кішок та інших тварюк. Премії можуть запустити $ 200 до $ 1000, залежно від віку тварини і породи і де ви живете.

* Кредитні карти спостереження. Хоча це насправді не страхування, кредитні картки моніторингу захисту через ваше емітентом банківської карти гарантує, що ви будете сповіщені про будь-які зміни у вашій кредитній історії – незвичайні витрати, карта додатків або зміни адреси.

Вартість: $ 30 до $ 75 на рік.

Нова тенденція: страхування крадіжки особистих даних. Компанії кредитних карт захистить вас від фальшивих звинувачень – ви несете відповідальність за тільки до $ 50. Але вони не допоможуть вам виправити безлад, що крадіжки особистих даних часто створює. Страхування крадіжки відшкодовує вам за витрати, такі як оплата втратив під час випрямлення речі.

За даними галузевих досліджень, середня жертвою крадіжки ID витрачає сотні годин відновленні його / її фінансова репутація. Якщо у вас є спостереження кредитну картку, ви, ймовірно, не потребує особистої охоплення крадіжки особистих даних, якщо у вас багато карт у вашому будинку або бізнесі. Річні витрати охоплення варіюються. Перевірте за допомогою кредитної карти або емітента страхової компанії. Все більша кількість роботодавців також пропонують страхування крадіжки особистих даних, як привілей.

політику, щоб уникнути

* Тероризм страхування. Цей вид страхування почали з’являтися після того, як 9/11, щоб зіграти на страхах американців терористичної атаки. Страхування, яке фокусується строго на тероризм орієнтований на підприємства і охоплює такі витрати, як переклад фірми або заміни пошкодженого обладнання. Навіть у цьому випадку, бізнес-Страхування припинення є кращим варіантом, – вона також охоплює пожежі, повені і т.д.

* Вода лінія захисту. Дуже небагато людей потребують цієї ніші охоплення, який платить за шкоду, заподіяну витоку в лінії водопостачання, яка працює з узбіччя клапан у будинки в містах, які мають спільні води. Охоплення варто задуматися, тільки якщо ваші сусіди відчули проблеми через вік труб або геологічних питань.

Також: Перевірте дублювання охоплення.

Приклад: Один з моїх друзів був мати свій будинок змучений замінити водопровідні труби під ним, але він не потрібна страховка, вода лінії, тому що $ 11000 вартість була частково покриваються страховкою його власника.

* Випадкова смерть і розчленовування страхування. Ця страховка виплачується, якщо ви вбили випадково. Не витрачайте гроші на це. Регулярні страхування життя охоплює вас, коли ви вмираєте.

* За конкретних захворювань охоплення, такі як рак страхування, також слід уникати.