страхові принципи і закон про страхування

Багато американців покладаються на свої автомобілі, щоб дістатися до роботи. Ні автомобіля не означає, ні роботи, ні оренди або іпотечного кредиту грошей, ні їжі. Батько-одинак, намагаючись звести кінці з кінцями в передмісті 100 000 миль на одометрі, імовірно вітаємо гарантовану можливість на недорогі страхування, який буде піклуватися про кожного можливого ремонту на її авто до того дня, що вона досягає 200 000 миль або розпадеться, що настане раніше.

Багато хто з нас купити страхування життя, тому що ми хочемо переконатися, що наші близькі, особливо утриманців, залишається фінансово забезпеченим після смерті. Заміщення доходу є № 1 причини люди купити життя insurance.There є набагато більше, щоб ім’я, то можете собі уявити. Називаючи себе агентом або агентом з продажу змушує Вас здаватися пересічним.

Нові страхові компанії віці приступають до нової концепції і більш ефективний спосіб ведення справ. Ідея зрозуміла, щоб догодити максимально бізнесу на щоб вартості. І повільно, з часом, вікові норми поширеним з державним компаніям розширити шляхом створення філій здається, заблукав.

ПХК (SPC в певних постійне місце проживання), по суті Rent-A-залежних компаніях, які забезпечують повне розділення серед учасників програм. Відповідно до законів конкретних постійне місце проживання, або SPC ПХК це взагалі гарантувати повне розділення активів кожної клітинки, капітал і додаткова один від одного. Тому що вони можуть домогтися економії за рахунок масштабу, прокат полонених зробити полоні страхування доступним для компаній, які інакше не могли б бути достатньо великим, щоб вигідно володіти і управляти своїм полоні

“Страхування повинно бути куплені, щоб захистити вас від лиха, які могли б бути фінансово руйнівними”. огласно С. 2 (6А), “вогонь страхового бізнесу” означає здійснення бізнесу, в іншому випадку, ніж випадково для іншого класу страхової справи, контракти по страхуванню від втрат або викликаються ними випадково пожежа або інше явище, зазвичай включаються Серед ризиків застраховані від пожежі в страховий бізнес. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ, СТРАХУВАННЯ спотворює вторинної метою пошкодження, в той же час між іншим гарантуючи, що основною метою частіше досягнута.
Навряд чи можна стверджувати, що реально застрахованих обвинувачених відлякує перспектива втратити немає претензій бонусу або за рахунок збільшення премії на оновлення своєї політики. Як тільки він визнав, що надає страхові компенсації за єдиною метою збитку, але тоді позов з цивільного правопорушення сам стає вразливим для атак, для Є багато способів, деякі, можливо, справедливіше і дешевше, ніж адміністративно-деліктного компенсації жертві за втрату

Страховку можна придбати безпосередньо у страхової компанії або через страхового агента або брокера. Основними факторами, які необхідно враховувати при купівлі страхових полісів: Чи політика охоплює всі ризики, чи є якісь обмеження на політику, чи є якісь приховані витрати і буде компанія оплачувати претензії легко. Тут багато видів страхування доступні через поза світом. Кожна країна має свій власний зміст та визначення кожного класу страхування. Тим не менше, я не збираюся докладно зупинитися на інший сенс у кожній країні.