страхові поліси, які охороняють свій бізнес від непередбачених ризиків

Хороший бізнес характеризується своєю здатністю залишатися підготовлені до непередбачених ризиків, які забувають, коли може припинитися сам бізнес. Деякі з загальних несподіваних ризиків, таких як стихійні лиха, зобов’язань і пожежі може зажадати негайної фінансової підтримки для порятунку бізнесу. Створення цих коштів за рахунок доходів і доходів бізнес не є хорошим варіантом, з урахуванням майбутніх потреб бізнесу. Отже, які мають право страхових полісів несподіваних ризиків є мудрим вибором, оскільки вони гарантують своєчасну допомогу.

Нижче наведені різні страхові поліси, які допоможуть вам захистити ваш бізнес від багатьох можливих ризиків.

Політика Страхування відповідальності
Підтримання бізнесу доводиться мати справу з різними групами людей. Співробітників, клієнтів та інших сторін є частиною вашого бізнес-процесу. Маючи справу з такими людьми, є ймовірність, що ваші дії на робочому місці може поставити їх під ризик отримання травми або пошкодження їхнього майна, що призводить до відповідальності претензій. Тобто, жертва може подати до суду на вас за шкоду і вимога про відшкодування.

Страхування відповідальності є одним з таких політику, яка захищає власника бізнесу (якщо застрахованих) від усіх видів компенсацій, пов’язаних з третіми особами за шкоду, заподіяну ними. На підставі причиною відповідальності, страхових полісів відносяться до категорії:

• Страхування цивільної відповідальності: Цей вид страхування особливо затребувана всіма немережевих магазинах, а для підприємств, які мають постійний рух людей у ​​своїх приміщеннях. Такі місця, як ресторани, торгові центри, бари, спортивні алеї, клуби, розважальні центри і т.д., мають величезні і з потоку людей і шанси травми / пошкодження більше. Таким чином, приймаючи це страхування гарантій бізнесу з усього претензій з боку громадськості у випадку непередбачених аварій.

• Продукт страхування відповідальності: Для компаній, які виробляють продукцію і продавати їх, страхування відповідальності за якість продукції є досить істотним. Якщо ваш продукт викликає значний збиток споживачеві, це призводить до виникнення зобов’язання претензії. Відповідальності за якість продукції можуть виникнути через забруднених харчових продуктів або прострочені ліки або деякі несправні електронні пристрої, які заподіяли шкоду користувачеві.

• Роботодавці страхування відповідальності: у випадку, якщо шкода / збиток відбувається з співробітником бізнесу в той час як на робочому місці, він / вона може подати до суду на роботодавця. У страхуванні відповідальності роботодавців такі події »забезпечує необхідну компенсацію у вигляді медичних витрат потерпілому працівникові.

Страхування майна
Ця політика пропонує кришку проти збитку, заподіяного застрахованому майну бізнесу в результаті пожежі, стихійних лих, крадіжки і т.д. власності, що охороняються у відповідності з політикою буде змінюватись в залежності від типу бізнесу. Вона може варіюватися від матеріальних активів, як меблі, об’єкти, обладнання для запасів на складах, сировини і т.д.

Компенсації працівникам страхування
Ця політика дещо відрізняється від роботодавців страховий поліс відповідальності. Хоча обидва політики запевнити платити співробітникам, які отримали травми на робочому місці, вони змінюються в тому аспекті, що компенсації працівникам покриває медичне обслуговування та інші витрати для поранених співробітників в обмін на відмову від право працівника подати до суду на роботодавця. Беручи до уваги, відповідальності роботодавців захищає бізнес від всіх позовів, поданих поранення співробітникові.

В якості компенсації страхування робітників захищає як працівника і роботодавця, така політика має важливе значення для будь-якого бізнесу.

Розклад брокерські фірми пропонують індивідуальні продукти
Хоча вказане вище політики є загальними для більшості видів бізнесу, кілька страхових полісів, специфічні для бізнесу, може змінюватись в залежності від ризику, пов’язаного з бізнес-процесами. Таким чином, це завжди краще підійти до надійної брокерської фірми страхування, який забезпечує індивідуальний поліс для вашого бізнес-вимогам. Брокерські компанії гарні на поради експертів пропонують для своїх клієнтів і з їх великими знаннями про різних продуктах, пропонованих різними страховими компаніями, вони, безумовно, пропонуємо Вам відповідну політику з надійною компанією за найвигіднішими цінами.

Менше думати про копійку ви витрачаєте сьогодні по страхових внесках. Страхування дає більшу фінансову підтримку у разі будь-яких непередбачених ризиків, який є дуже важливим для бізнесу, щоб рости і підтримувати в довгостроковій перспективі.