страхові поліси забезпечуючи захист щитом проти всіх шансів

Страховий сектор в Індії: страховий сектор в Індії отримав таку необхідну імпульс в 1999 році, коли центральний уряд кивнула для в’їзду приватних гравців в секторі. Крім того, уряд дозволив ПІІ до 26 відсотків, оскільки світ був перетворитися на глобальну село. Ці ініціативи допоможе сектору стріли і пропонуємо нові та інноваційні продукти і послуги, щоб задовольнити потреби клієнтів.

Основними страховими компаніями в Індії: Страхування життя корпорація Індії (ТВК) є найбільшою компанією зі страхування життя в країні і знаходиться у власності уряду. Bajaj Allianz Life Insurance Company Limited, ICICI Prudential Life Insurance ТОВ, Met Життя Індії Страхова компанія ТОВ, Birla Sun Life страхування ТОВ, Макс Нью-Йорку зі страхування життя ТОВ, HDFC Standard Life страхування ТОВ ., є одними з провідних страхових компаній в Індії, які пропонують нові і кращі страхові продукти для задоволення мінливих потреб і вимог клієнтів.

Кожна страхова компанія виходить з новим і різні страхові плани в спробі диференціювати свої продукти від інших конкурентів. Це допомагає компанії, щоб захопити більшу частку ринку і заробити величезні доходи. Тим не менш, є деякі загальні плани страхування, таких як страхування житла, медичне страхування, страхування подорожей, страхування життя, які стали більш необхідним в даний час.

Головна Страхування: Страхування житла працює як захисний екран для своєї мрії проти природних і техногенних катастроф, таких як крадіжка, пограбування, пожежа, землетрус і т.д. HDFC страхування житла, ICICI страхування житла, Аллахабад Головна Страхування є одними з багатьох страхових будинку планів, пропонованих страховими компаніями з низкою інших переваг, а також. З HDFC страхування будинку, немає нічого, щоб хвилюватися про те, що красиві будинки, які не що інше, як дорогоцінний подарунок для вас.

Страхування життя: страхування життя корпорація Індії (ТВК) є основною компанією в галузі страхування життя, які пропонують плани страхування життя з привабливим і забезпеченим повертається. Макс Нью-Йорку зі страхування життя є інша компанія в Індії, яка пропонує страхування плани з запевнив повертається.

Медичне страхування: Здоров’я це багатство, однак ніхто не може передбачити, хвороби або швидкої медичної допомоги, і цей час, коли плани медичного страхування прийти на допомогу. Людина без медичного страхування, безсумнівно, отримаєте розлетілося лікарняні рахунки, витрати на ліки, охорони материнства і багато інших обвинувачення. Bajaj медичного страхування, медичного страхування ICICI, HDFC медичного страхування серед кількох інших провідних компаній в Індії, які пропонують плани медичного страхування в Індії.

Туристична страховка: Туристичні страхування захищає застрахованої особи, незважаючи ні на якій можна зіткнутися під час подорожі. Враховуючи нинішню ситуацію, вибирають для страхування подорожей є мудрим рішенням, і можна легко купити цю страхової план он-лайн, а також. Більшість страхових компаній в країні пропонують страхування подорожей плани відповідно до індивідуальних вимог.

В даний час існує безліч страхових компаній в Індії, і, бачачи тенденції до зростання в цьому секторі, багато більш приватні гравці увійдуть сегменті. Тим не менш, в кінцевому рахунку, це клієнт, який отримає максимальну вигоду.