страхові компанії і що вона охоплює

Там так багато уваги приділяється в даний час страхування зі страховими компаніями збуту своєї продукції годину після часу на торговому каналі, не кажучи вже в газетах і по радіо. Там існує покриття для свого життя та здоров’я і покриття для предметів, як транспортні засоби, будинки і майно, але цими видами страхування, тим не менш щодо висвітлення, як вона ставиться до своєї персони. Страхова компанія навряд чи коли-небудь згадував. Хто насправді знає, чому це відбувається, але факт залишається фактом, що висвітлення для підприємств часто ігнорується.

Просто тому, що страхова компанія не так широко пропагується як більш приватні види страхового захисту не означає, що будь-яка менш суттєвими. Бізнес або бізнес охоплення, як його ще називають це особливий тип покриття, який повністю відрізняється від інших видів особистого страхування. У корпорації є співробітники, і машини, які повинні бути застраховані, що крім всяких доставки автомобілів та архітектурних споруд, що входять до складу бізнесу. Нижче наводиться більш докладний опис того, що можна назвати для власника бізнесу вивезти страхового бізнесу:

Транспортні засоби, будівлі і зміст

Страхового покриття на транспортні засоби, архітектурних споруд і зміст буде набагато подібного страхування для особистого транспорту, будинків і домашнього майна. У випадку транспортний засіб компанії, страховка покриває зіткнень, грабіж і викрадення на різних рівнях детальності. Істотна різниця в тому, що охоплення страхової компанії призначено щоразу, коли транспортний засіб використовується для компанії цілей, а не приватного використання. Організація також може мати тяжкі фургони та вантажівки для конкретних цілей, таких як перевезення охолоджених товарів, наприклад, що може зажадати різних рівня захисту непотрібним для легких моторних транспортних засобів. Політика Страхування майна також аналогічні за сферою охоплення страхування житла, але, ймовірно, буде дорожче, і деякі конкретні обладнання, необхідне, щоб управляти компанією, крім, скажімо, комп’ютери, факсимільні апарати і копіювальні апарати, може також знадобитися унікальні кришки. Після цього, безсумнівно, є необхідність прикриття для величезної кількості акцій і, можливо, для покриття імпортних товарів, які будуть здійснюючи подорож по повітрю або по морю.

Співробітники комунальних та власників бізнесу

Захист співробітників, як вони приступили до робить бізнес компанії, а також страхування для власника бізнесу або власники, також включені в страховій компанії. Організацій, що займаються широкої громадськості потребують деякою формою громадського покриття відповідальності повинна член Громадської отримав травму в приміщеннях компанії. Таким же чином власник бізнесу підзвітний захистити співробітників компанії і, безумовно, доведеться вийняти покриття для цього, так добре може роботодавця вимагають покриття для захисту від нечесності персоналу. Кришка Співробітник нечесність буде страхувати від крадіжки бізнесу, таких як розкрадання і шкідливих збиток, нанесений компанії майну працівника. Існує також страхування для підприємств, приймаючи збиток, тому що вони не можуть працювати за будь-якої причини або інший. Примірники цього є нездатність функціонувати в результаті профспілка робітничих страйків, руйнація приміщення або збої через природних катастроф.