страхові компанії фліп-Floppers з реформи охорони здоров’я

Одна з найбільш дивних аспектів цієї дискусії охорони здоров’я була роль страховиків. Незабаром після того як президент Обама був приведений до присяги, промисловості, і це лобісти (через Плани групи Америки охорона здоров’я) зобов’язалися підтримувати реформи охорони здоров’я. Навіть при тому, що скоротить в свої прибутки, вони були готові йти на компроміс з важливих питань. Це було відміну від своїх успішних торпедування охорони здоров’я адміністрації Клінтона страхування плану реформ в 1990 році. Уряд прагнуло забезпечити всіх американців, і одним з основних перешкод на це медичних страхових компаній, які відмовляються продавати поліси для людей з уже існуючими умовами. Ця дилема стає все більш нагальною під час економічного спаду, як і мільйони безробітних американців втратили медичну страховку свого роботодавця разом з їх робочих місць. Стандартів андеррайтингу є більш суворою на відкритому ринку, так як приватні страховики не в змозі поширити видатків між великою групою співробітників.

Для того, щоб забезпечити покриття для всіх, великих фірм медичного страхування погодилася відмовитися від своїх заперечень проти продажу політики для людей з уже існуючими умовами. У свою чергу, вони хотіли, щоб федеральний уряд доручити всіх жителів, щоб купити медичну страховку (хоча субсидується для працюючих бідних). Приватні страховики виступають за реформу охорони здоров’я Массачусетсу модель, яка передбачає покарання тих, хто здатний, але не бажають купувати страхове покриття у вигляді штрафів та інших стримуючих факторів. Вони вважають, що здоров’я Фінансового Комітету Сенату законопроект про реформу, зокрема, є помилковим, оскільки вона не включає в себе досить сильним стримуючим фактором, щоб перешкодити людям цілеспрямовано збирається без медичної страховки, поки вони не стали надзвичайно хвора. Очевидно, що було б неможливо для них, щоб бути прибутковим і задовольнити акціонерів, якщо вони платять мільйони доларів на претензії, не отримуючи премії від здорової. Массачусетса вдалося охопити 97% її жителів з цією стратегією, але були скарги перевитрати коштів.

У той час як промисловість готова надати всеосяжний охоплення всіх, на відміну від кількох гарантованих проблемою охорони здоров’я плани з мінімальними перевагами, є й інші камені спотикання з політиками. Видних демократів, зокрема спікер Палати представників непохитні по відношенню в тому числі громадського вибору в законопроект реформи охорони здоров’я. Можливість віданні держави план медичного страхування прямо конкурують з і підрізання, комерційні компанії страхування є те останній категорично проти. Страховики також виступає проти пропонованого податку збільшується призначений для покриття частини величезної вартості реформи, відповідно до Associated Press. Навіть якщо Конгрес працював з лікарями, лікарнями і фармацевтичних компаній на реформи, переговори зі страховиками зламалися як тиск на адміністрацію Обами, щоб включити громадський варіант зросла. Страховики повинні розглянути, чи варто продовжувати співпрацювати з лідерами Конгресу, щоб вони могли досягти мети проходження реформи в цьому році, або, якщо це найкраща ідея для все більш паплюжили промисловості, щоб скоротити свої втрати і дати відсіч не на жарт.