страхові компанії, створені на виплату частіше

Норвіч союз оголосив, що він вже змінив свою політику щодо страхових виплат після керівництва, опубліковані нещодавно тіло парасольки галузі. Численні відмови від страховиків виплатити на політику після того, як стало відомо, що клієнти не надали всі необхідні дані при налаштуванні політики.

Досі, якщо хтось забув включити адже на страхове програма не буде працювати на ризик бути відмовлено майбутніх критичних захворювань, захист доходів або виплат зі страхування життя, це залишиться навіть у тому випадку, якщо відсутні деталі не мали нічого спільного з позовом в питанні.

У якому Асоціація британських страховиків (ABI) назвав “основоположного” зобов’язання, він пообіцяв, що його члени будуть виплачувати більше претензій, навіть якщо деякі медична інформація не була включена в первинний політики, якщо ця інформація не була навмисно відмовлено.

За даними ABI, страховики будуть виплачувати “справедлива сума, що відображає ризики і внести плату.” У разі, якщо страховик взяв на себе політики не знають всіх необхідних фактів, премії були б повернені.

Стівен Haddrill, ABI директор сказав: “Клієнти хочуть знати, що їх страхового відшкодування буде завжди слід оцінювати справедливо і виплачується без суєти. Промисловість хоче більше клієнтів, щоб мати можливість здійснювати страхування з упевненістю. Страховики підписалися на забезпечення обидві ці трапитися. Кількість Захист стверджує, що вниз впаде “.

Norwich Union провели дослідження в ході якого вони попросили 5000 своїх клієнтів страхових переглянути вихідний документ застосування політики та повідомити страховика про неточності.

Мета дослідження була змінити будь-які помилки, які можуть потенційно призвести до анулювання майбутніх претензій. 236b клієнтів додана додаткова інформація, щоб їх політика, 33 з яких були значними з потенціалом, щоб впливати на рішення андеррайтингу.

Директор Норвіч спілки захисту, Віллі Mowatt, сказав: “Ми брали активну участь при створенні цих нових керівних принципів ABI, і ми повністю підтримуємо такі ініціативи, які можуть забезпечити більш справедливе ставлення до всіх наших клієнтів.

“Нерозголошення була галузеві проблеми протягом деякого часу, так що останнє ABI керівні принципи великий крок вперед, щоб допомогти вирішити issue.We були також дуже вражені з відповіддю ми отримали через наш пілот вправи. Близько 600 одержувачів відповів в цілому, яка показує, що споживачі приймають питання про нерозголошення серйозно.

“Ми вважаємо, що поєднання заходи, вже прийняті на етапі подачі заявки, щоб переконатися, що необхідності розкриття добре розуміють і нові керівні принципи ABI буде йти довгий шлях, щоб скоротити число вимог, які скоротилися в результаті цього.”
Mowatt пішов, щоб зробити серйозний Несс, опускаючи інформацію ясно, кажучи: Проте, пан Mowatt додав: “Єдине, як люди можуть бути впевнені в отриманні повної оплати у разі обгрунтованої претензії у повній мірі розкрити на початку своєї політики.
“Таким чином, клієнти можуть мати більший спокій у випадку, що вони повинні зробити заявку. Ми завжди радив би людям, що якщо вони відчувають, що вони, можливо, пропустили щось від їх застосування, то краще повідомити своїм страховиком, щоб переконатися, їх поліс діє, ніж ризикувати отримання часткової оплати або відхилив позов на пізніший термін. ”

Ці зміни, безсумнівно, означає більше людей готові вивезти поліси страхування життя, зберігаючи страхуванню життя призводить промисловості плавучим. Нові керівні принципи ABI виявляються популярними з аналітиками, зобов’язання виплатити частіше про політику, безсумнівно, спонукати більшу кількість клієнтів у купівлі страховки.