страхові компанії намагаються отримати прибуток

Страхові компанії бачили скорочення прибутку і планує підвищити ціни на премії для того, щоб підвищити їх фінансову ситуацію згідно з дослідженням Datamonitor бізнесу групи інформації.

До цих пір протягом останніх дванадцяти місяців споживачі бачили страхових премій рости приблизно на двадцять відсотків, що призвело більшість людей платять в середньому сто фунтів більше за їх страхування. Було підраховано, що протягом наступних дванадцяти місяців внески будуть рости на ту ж суму ще раз, що може привести до більш сімей намагаються задовольнити свої щомісячні рахунки.

Причиною збільшення страхових внесків була процитована в результаті великого числа людей, які постраждали внаслідок нещасних випадків приймають страхові компанії до суду для їх компенсації. Там був також збільшення адміністративних витрат, які привели в деяких страхових компаніях насправді втрачають гроші. Поряд з цим страхові компанії мають досвід високих втрат почасти через андеррайтинг політики, яка призвела до того, що вони в даний час потребує, щоб знайти гроші якомога швидше, щоб тримати себе вигідним.

Деякі страхові компанії вирішили заохотити більше водіїв вибирають повне каско для того, щоб похвалитися свого прибутку, хоча це може бути не настільки успішними, як вони сподіваються. Доповідь YouGov показав, що 26 відсотків усіх тих, хто відповів плануємо зменшити їх страхового покриття в наступному році, що може призвести до зниження доходів премію по всій страхової галузі в розмірі до 1,5 млрд. фунтів стерлінгів. Один із способів, в яких споживачі планується скоротити скоротилося їх страхування автомобіля від всеосяжний третіх осіб, пожежі та крадіжки. Це не може бути просто тому, що премій дешевше, але й тому, що споживачі вважають, що, що їхні автомобілі зараз коштують менше, у зв’язку із зростанням цін на паливо і вплив уряду пропозиції щодо збільшення дорожнього податку.

Проте якщо клієнти вирішили почати вибір на користь дешевої політики галузі страхування автомобіля буде боротися, щоб змінити свою думку і спонукати їх купувати дорожчі страхові внески. Промисловість страхування автомобіля є неймовірно конкурентоспроможні, тобто споживачі мають набагато більше вибору в плані того, хто вони хочуть оформити страховку с. Крім того дослідження дані показують, що водії в два рази частіше міняти свій автомобіль страхової компанії в якості постачальника страхування житла, тобто конкуренція за клієнтів ніколи не кінчається.

Інші страховики планують генерувати більше доходів за рахунок оплати страхового захисту (PPI) схемах, хоча знову ж споживачі вказали, що вони, швидше за все, щоб скасувати ці схеми з метою скорочення витрат домашніх господарств. Здавалося б, що може бути важкі часи для страхових компаній в якості клієнтів боротьбу за задоволення рахунку в період кредитної кризи. Для того щоб вижити збереження конкурентоспроможності буде мати ключове значення, але також надають хороше обслуговування клієнтів допоможе зберегти клієнтів у них вже є. Для тих, хто не в змозі залучити нових клієнтів, а також задоволення потреб тих, які вони мають зіткнеться з дуже жорсткою майбутньому.