страхові компанії відносить оцінку особи

Аналітики знижуємо оцінку страхових компаній, які стикаються з більш низькою маржею в нову систему регулювання.

Аналітики висловлюватися важко передбачити стійкістю в новому Ulips (з динамічним планам страхування), зниженою комісії не змогли ентузіазм дистриб’юторів.

Крім того, такі фактори, як неясно підходу продукту і зниження філій та співробітників може вплинути на довгострокові франшиз, кажуть аналітики.

Всі ці фактори поставили полях компаній зі страхування життя під значним тиском, кажуть вони.

“На полях компанії зі страхування життя виразно знизився за рахунок зниження комісій з Ulips. Усі витрати також значно скоротилося. З жовтня 2010 року року нова премія ділових приватних гравців страхового значно сповільнилися. Компанії також скоротили свої філії і чисельності працівників значно. “, Каже SB Матура, генеральний секретар Ради зі страхування життя.

“Там було безліч нормативних змін, які вплинули на галузі. Правила вплинули обидва продукти і техніко-економічних структур, а також розподіл моделей. У той час як на полях Ulips, які становили 75% або близько промислових обсягах, дійшли істотно, пенсії, які сприяли близько 30% стали нежиттєздатними “, говорить TR Рамачандран, MD та генеральний директор Aviva Індії.

“Ми вважаємо, основними проблемами в новій операційній середовищі – тиск різко скоротити витрати і комісії (25-30% скорочення витрат, були відзначені на ключових гравців) і одночасно збільшити обсяги бізнесу для залучення постійних витрат. Нормативне обмеження скоротили свободу дій страхових компаній пропонують велику різноманітність у продукції “, сказав Nischint Chawathe і Manish Karwa з Kotak Інституційні Акції в доповіді, опублікованій у вівторок.

Вони також визначили основні проблеми, з якими стикається цей сектор. За їх словами, обсяги можуть бути необхідним витрат важелі над головою, але стратегія продукту до цих пір неясно.

Популярні продукти, такі як пенсії не є привабливими більше. Традиційної політики, здається, зона фокусування, але більшість компаній не мають франчайзі для розширення цього сегменту.

Вважається, що зниження філій та співробітників призведе до економії операційних витрат, але стратегія може вплинути на довгострокові франшизи.

«Наші поля страждають, але менше, ніж інші гравці. Раніше, пенсійні продукти сприяли 25% від загального обсягу продажів, але так як пенсійні продукти стали менш привабливими це вплинуло на загальний обсяг продажів “, говорить Г. В. Nageswara Рао, MD та генеральний директор, IDBI Федерального Страхування життя Co ТОВ

Інших проблем, виявлених в Chawathe і Karwa є, пророкуючи наполегливості нових Ulips (у світлі більш тривалий термін перебування) і новий склад комісії, яку вони відчувають, не можуть мотивувати дистриб’юторів хоча реакція ще не бачив.

Вони звели перший рік комісія і дають вищий акцент на продовження. Він також вважає, що ними нових напрямів бізнесу протягом останніх двох місяців здатися слабкими.

Але аналітики вважають, що страхові компанії, які входять до складу банківської групи, мають невелику перевагу над чисто автономного приватного сектора однолітків. Вони зручніше продавати свої страхові продукти через їх банківські каналу.

“Страхові компанії, які входять до складу банківської групи, матиме менший вплив на оцінку в порівнянні з чистим автономних приватних гравців страхового сектора, тому що ці гравці принаймні, мають свою власну філіальну мережу, завдяки якій вони продовжуватимуть продавати свою продукцію. У зв’язку з цією перевагою таких гравців також отримав кращу частку на ринку в останній рік “, сказав Vaibhav Агравал, віце-президент-дослідження на брокерське Ангел.

Джерело: [dnaindia.com]