страхові компанії використовують несправедливою тактики врегулювання збитків, щоб зменшити вартість вашої претензії

Недобросовісна врегулювання збитків тактики дизайну

На жаль, більшість страхових переговорів врегулювання збитків не візерункові, щоб надати вам справедливого врегулювання. Найчастіше, страхування тактику врегулювання збитків за своєю суттю несправедливо, і призначені для виплачувати найменшу можливу суму.

Страхові компанії використовують час, щоб вплинути врегулювання претензій.

Час може проявлятися як несвоєчасна затримка носити вас вниз, або, як точки тиску, щоб змусити вас, щоб влаштуватися.

У той час як тактика затримки є більш типові очікування, страхові компанії також визнають, що існують особливі обставини, за яких вони мають більше шансів зберегти поселення низькою, якщо вони можуть зробити пропозицію про вас незабаром після вашої втрати. Компанія буде грати в азартні ігри – як правило, успішно – тобто в безпосередній терміни після втрат, у вас більше шансів прийняти менше, ніж раніше ви можете розглянути ваші варіанти. Розглянемо наступні ситуації.

Очікувати врегулювання претензій лоуболл пропозицію, перш ніж у вас є можливість досліджувати ринкову вартість вашої претензії.

Якщо ваша втрата передбачає серйозне порушення у вашому житті, боротьба зі страховою компанією не знаходиться на вершині списку в цій точці. Очікувати вашого потрясіння, призведе до серйозних девальвації вашої претензії.

Не піддавайтеся першим пропозицію про врегулювання спору

У будь-якому з цих прикладів, не піддаватися першим пропозицію про врегулювання спору. Ваш час витрачено не даремно дослідження ринкової вартості вашої втрати. Перевірте значення джерел в Інтернеті або отримати незалежні оцінки ремонту з авторитетних професіоналів ремонту. Якщо ви серйозно поранені, розглянемо консультації з адвокатом.

Визнати, що якщо ви робите відкидають первинну пропозицію, цілком імовірно, що страхова компанія буде використовувати затримку вашого законного вимоги для підвищення вашої дилеми невизначеності. Час коштувати вам грошей. Страховики готові грати на гроші, що ця невизначеність буде чинити тиск на Вас до такої крайності, що ви погодитеся, щоб переглянути свої попередні відмови врегулювання.

Будьте наполегливі

Будьте наполегливі з регулятором, але остерігайтеся наступних пропозицій. Настроювачі уповноваженим певних діапазонів врегулювання, щоб зробити вигляд, що вони досить переговори вашої претензії. Зрозумійте, що весь діапазон регулювання, швидше за все, нижче фактичної вартості вашої претензії. Справді, більшість всіх, хто поселяється в межах діапазонів, запропоновані рішення для менше, ніж цінність того, що претензії варто.

Знайте свої права

Метою страхування є відшкодування. Це означає, що ви маєте право на повернення в стан до вашого втрат. Ви не можете отримати прибуток від страхової претензії, але ви маєте право на справедливий і справедливого врегулювання для вашого збитку.

Рішення для вашого страхового відшкодування

Розглянемо ці початкові кроки, щоб зберегти свої права і захистити себе від несправедливих врегулювання збитків тактики.

Зрадь Настроювач пояснення причин пропозицію. Страховики зобов’язані надати вам розумне і точне пояснення скомпрометовані врегулювання.

Недобросовісна тактики претензії по гарантії часто включають в себе регулятор представивши себе в якості “експерта” в усіх питаннях, що стосуються вашої претензії. Ви повинні встановити докази, що це не так.