страхові виплати – процедур і термінології

Короткий термін страхування така ж частина нашого життя, як вдих і видих, їсти і спати! Якщо ви думаєте, страхування автомобіля, як правило, найбільш очевидним роду короткий термін страхування, що приходить на розум. Простий факт полягає в тому, що більшість страхових випадків оброблювані через автомобільних аварій і крадіжок.

Коли ви були в аварії, або якщо ваш автомобіль був пошкоджений або вкрадений, перше, що вам потрібно зробити, це покласти у виплаті страхового відшкодування, щоб ваш страхова компанія може заплатити, щоб виправити ушкодження або заміну Вашого автомобіля. Існують різні слова пов’язані з страхування автомобіля компанії і претензії, давайте перевіримо пару з них:

Повідомили претензія досить очевидні. Як тільки Ви були залучені в разі інциденту або аварії, необхідно повідомити про це страхову фірму втрати чи шкоду, які мали місце.

Страхова компанія буде допомогти вам з оцінками за кілька постачальників послуг (наприклад, для загоничів панелі) і спробувати вирішити ваші претензії, як легко, як це можливо. Після того, як позов був виплачений страховою компанією, і їх клієнти задоволені і назад подорож знову, це розглядається як закрита претензії. Готово і посипаний, час для вас, щоб рухатися далі!

Ваша заява частота кількість разів, що застраховані стверджував проти його / її політики протягом певного періоду часу. Якщо у вас є претензії частотою 12 на рік, ви будете розглядатися як високі ризики клієнта і ви, швидше за все, буде оголошено догану з підвищенням щомісячних премій. Після фінансового року, страхова компанія буде поглянути на кількість претензій, що вони будуть виконуватися в той період часу. Тоді це буде розділена на загальну кількість страхових полісів, якими вони управляють, щоб дати їм середню частоту претензії. Наприклад, якщо страхова компанія має 100 клієнтів, і вони обробляють 200 претензій, їх середня частота претензія буде 2.

Коли страхова компанія звіти про свою претензію досвід, який вони мають на увазі кількість претензій, що вони піклуються протягом певного періоду. Якщо організація має високий досвід за вимогами, ви можете нормально бути впевнені, що ви будете в хороших руках, як тільки ви повинні покласти у виплаті страхового відшкодування.

Різних страхових мають різні методи претензій. Пам’ятайте, що коли ви повинні поставити в позов проти вашого страхування, ви не зможете в найкращому настрої. Ви, можливо, був в аварії або навіть беруть участь у викрадення, тому дуже важливо, що ви довірите свій автомобіль страховий поліс з компанії з гідною репутацією претензії. Переконайтеся, що ваші страхові внески завжди приділяла і у вас є безпосередній доступ до всіх ваших документи і записи, перш ніж звернутися в страхову компанію за допомогу в претензії. Завжди повідомити про інцидент або аварії і негайно, як правило, починаючи в поліцейській дільниці, щоб отримати номер справи і, сподіваюся, знайти відповідальних сторін у разі викрадення або крадіжки транспортного засобу!

Стверджуючи, від вашої страхової це не боротьба – просто просто пам’ятаю, щоб всі ваші качок в ряд!