страхової регулятор – основні процедури, регулюючі

Коли хтось має претензії, корисно мати деякі базові знання про процес претензій. Чим більше людина знає про процеси, тим більше шансів у них на отримання справедливого і своєчасного врегулювання. Я написав цю статтю, щоб дати обивателю деяку базову інформацію, як це стосується процесу претензій регулювання.

Спочатку давайте визначимо основні два типи стверджує, що ми будемо мати справу з, перша партія претензій та позовів третіх сторін. Перше твердження Партії означає, що страховий поліс, який передбачається для покриття рекламацій є політикою людини пред’явлення вимоги. Якщо ви платили вашої страхової компанії, то у вас є претензії першої партії. У претензій третіх осіб, страховий поліс, який передбачається для покриття рекламацій є політика людини, який викликав претензії. Так що, якщо ви платили по чужій страхової компанії, у вас є претензій третіх сторін. Це стає трохи більш складним, коли ви потрапляєте в компенсації робочих вимог і претензій охорони здоров’я, але в цій статті ми будемо дотримуватися приватних претензій збиток. Дозвольте мені також сказати, що може бути кілька регуляторів призначається будь-якій претензії залежно від обсягу формули, тому застосовуються наступні правила претензії регулювання процесу в цілому. Отже, ось основні правила.

Перша партія претензій:

1. Покриття визначення – регулятор повинні спочатку визначити, чи дійсно є діючий поліс. Це може здатися простим, але є багато факторів, які можуть вплинути на охоплення. Якщо політика авто політики, можуть бути виключені водіїв на політику, або транспортний засіб може бути роботою транспортного засобу або політика може бути абсолютно нова політика, і є питання, як до часу, коли був здійснений платіж. Регулятор буде збирати інформацію драйвера, дата і час створення політики, і безліч інших факторів, які потенційно можуть впливати на покриття на політику. Як стверджують прогресує, якщо нова інформація виходить, що може вплинути на охоплення, регулятор повинен покласти позову відкладено до охоплення питання не буде вирішене.

2. Оцінка збитку – після покриття підтверджена, регулятор доведеться з’ясувати, скільки наявні пошкодження. Зазвичай, є регулятор (хлопець позаду ресепшн) і оцінювача (хлопець, який йде і бере фотографії пошкоджень і пише оцінка). Для визначення шкоди, оцінювач, швидше за все, використовувати програмне забезпечення, яке дозволяє йому / їй удару в інформації про пошкодження. Після оцінювач перерахованих типів житла та елементів майна, які були пошкоджені, програмне забезпечення буде генерувати суму в доларах відображає вартість усунення пошкоджень. Програмне забезпечення, яке використовується оцінювача є дуже складним і включає в себе “звичайну ставку” на робочу силу, а також знаходиться частина даних матеріалів, як нових, так і вживаних деталей. Програмне забезпечення, доступне на ринку сьогодні дуже ефективний при визначенні кількості праці, необхідної і автоматичного пошуку найдешевших частин, доступних.

3. Оплата – після регулятора є звіт про збитки, то він / вона повинна буде визначити, якщо це прийнятно, а потім виконайте відповідну оплату. На першій партії претензій, є майже завжди франшиза, це передбачено передбачувані збитки у відповідності з тим, що політика охоплює, регулятор буде просто запросити оплату за шкоду, за вирахуванням суми франшизи і пошле компенсацію власникові майна або страхувальнику, якщо вони тієї ж партії.

4. Довідкова питання – після пошкодження оплати був виданий, претензії повинні бути повними, але у багато разів збитки, які відображаються в кошторисі не зовсім точні і, коли майно перебуває в ремонті, вартість починає рости за рахунок елементів, які були не оцінку, або інші питання, такі як затримки, пов’язані з погодою (при Х’юстоні затоплені, багато об’єктів ремонту зіткнення залишилися без електрики на деякий час), який може збільшити час, необхідний для ремонту. Крім того, якщо є додаткові витрати, які покриваються страховим полісом, то ці доведеться вирішувати, а також. Один з цих додаткових витрат може бути оренда покриття автомобіля, або у випадку претензії домовласника не може бути тимчасова вартість витрат на проживання, які повинні бути скоректовані. У будь-якому випадку, остаточний етап будь-якого першим позовом партії є додатковою стадії, коли регулятор підтверджує претензії повної або завершує коригування позов додаткових звинувачень. Інше питання, слід зазначити, що, якщо добавка виникає через ремонт об’єкта про те, що є більше шкоди, ніж на оцінці, цілком імовірно, що регулятор буде відправити назад оцінювачем оглянути майно, і це може зайняти від декількох годин до днів, тому просто бути готовим до деяких затримок, якщо ви не використовуєте засіб, який працює з вашою страховою компанією весь час. Страхові компанії не довіряють нікому, хе-хе.

претензій третіх осіб

1. Покриття визначенням – це перший крок завжди те ж саме. Якщо ні дійсного полісу регулятор може просто закрити претензії вниз прямо з місця в кар’єр, так що перший крок завжди збирати відповідні факти, пов’язані з претензію на предмет встановлення п’ять “W”, ви знаєте, хто, що, коли , де і чому, крім того, що, чому, як правило, з тим, як замінити.

2. Відповідальність оцінки – так пам’ятаю, що ми говоримо про чужої політики, яка платить вам, і тому це додатковий крок займається. Відповідальність може бути жахливо складним і багато разів страхова компанія буде мати трохи більш досвідчений регулятор розгляду претензій, які пов’язані з відповідальністю. Говорячи простою мовою, відповідальність просто означає “хто винен”. Регулятор доведеться переглянути факти, що є предметом і опитати всіх сторонами в процесі, а також свідків. Крім того, залежно від складності вимога сценарій, регулятор може мати отримати спеціальність звітів, таких як причина і джерело звіт або завершення дослідження місця, або будь-яку кількість інших
фактори, які можуть вплинути на “хто винен”.

3. Оцінка збитків – це те ж саме, що і в першій партії претензій з одним великим винятком, вина! Регулятор не тільки для визначення збитку, який видно, вони також повинні з’ясувати, будь-які інші витрати, пов’язані або “нематеріальні” збитки, що сталися внаслідок «халатність» або «вина» їх страхувальника. Це може бути складним, якщо травми є, і ще більш складним залежно від тяжкості отриманих травм і навіть місце, де стався нещасний випадок. Те, що більшість регуляторів не скажу, що існують різні думки в різних районах країни і в залежності від того, що області сталася аварія, в деякі зі збитків, які не можуть бути документально (наприклад, біль і страждання або душевних мук) матиме істотно різні значення. Наприклад, у Новому Орлеані прихід, Лос-Анджелесі, це загальноприйнято, щоб оплатити жертв автомобільної аварії великі суми грошей за біль і страждання і душевні страждання, навіть якщо аварія була не так вже й погано, і там не так багато документів, щоб показати людині, понесені травми. В якості альтернативи, в окрузі Даллас, штат Техас це набагато більш консервативні, і якщо є незначні травми, там не буде великою болю і страждань і психічні страждання нагороду.

4. Оплати і доповнення – процеси однакові на претензій третіх осіб, оскільки вони знаходяться на першому претензій стороні, коли справа доходить до прийняття платежів. Настроювачі монітор ремонт і переконайтеся, що всі інші збитки, оплачуються. На претензій третіх сторін, можна чекати трохи більш ретельного, коли мова йде про додаткові платежі. Регулятор на претензій третіх сторін розглянуть дуже уважно чи який-небудь додатковий втрат насправді, пов’язані з аварією в питанні і майже завжди вимагають повторної інспекції, якщо збиток не може бути відновлений з початковою сумою, яка була написана на оцінити.

Це основи! Я хотів би відзначити, що є у вас претензії першої партії чи претензій третіх сторін, у вас є право оскаржувати будь-які оцінки збитку, якщо це не здається розумним. Майте на увазі, що якщо ви кидаєте виклик величини збитку за оцінкою страхової компанії, вам доведеться заплатити за іншої незалежної або громадського регулятора для оцінки збитку для вас. Body Shop може вести переговори тільки збитків на основі фактичних ремонтів, але ліцензованих і навчених регулятор може написати звіт, який відображає розбіжності, які змусять справу в обговоренні. На першій партії претензій, подивіться у вашому політику розділ, що відноситься до міркування збиток (іноді званий “суддя” обмовка).

Удачи!

Мій особистий мобільний телефон та електронну пошту, перераховані на мій сайт, і я особисто відповісти на мій телефон, щоб задати будь-які питання чи проблеми. Я дійсно кінь іншого кольору, так що відвідайте мій сайт і зателефонуйте мені або напишіть мені. Я сподіваюся, ви будете здивовані, коли я особисто відповідати на телефонні дзвінки.

Джастін дрібне / ліцензовані всі лінії регулятора і регулятора суспільних