страхової вимоги ваша страхова компанія хоче зберегти ваші гроші – ви можете дати відсіч

Це називається поплавок,. Гроші збирають з страхувальників у вигляді страхових внесків. Ваші премії потім інвестували, плавали, в страхову компанію для власного прибутку. Але в який момент є конфлікт між жагою прибутку страхової компанії та добробут своїх страхувальників?

У той час як страхові компанії сповідують, щоб максимізувати прибуток, вкладаючи свої долари премії, процес є недолугою. Різні ситуації на ринку створили б вибухонебезпечний середовище для інвестицій. Притаманні ризики інвестування може скоротити значні кошти в рентабельності страхової компанії. У той час як компанія не може контролювати волатильність процентних доходів, вони можуть контролювати виплати за позовами.

Маніпуляція претензій виплати укорінився в корпоративному страхове співтовариство з таким успіхом, що процедурі обробці претензій не можуть бути відокремлені від нижньої лінії обробки претензій. Ефект полягає у створенні серйозного страхового відшкодування проблеми для нічого не підозрюють страхувальників.

Для того успіху, компанії можуть підвищити ефективність своєї роботи, використовуючи три основні тактики.

Lowballing або недооцінки ваш позов є найбільш вигідною і найбільш поширений метод використовується для маніпулювання страхових виплат.

Вважаємо, що такий підхід використовується практично у всіх страхових випадків. Врегулювання претензій насправді претензії переговорів. Визнати, що процес відбувається на дуже нерівні умови.

(1) Припустимо, що ваші претензії недооцінений. (2) Проводити власні незалежні дослідження про вартість вашої втрати. (3) Визнати, що ви повинні будете боротися, щоб пройти “діапазон” значення пропонується у вашій претензії. Настроювачі навчали вести переговори менш претензії варто. Управління забезпечує регулятори з владою діапазонах, і вони повинні почати свої переговори в нижній частині цього діапазону. Якщо ви запитаєте найнижчого пропозиції, теорія, що ви приймете таке речення в межах діапазону регулювальника.

Неправомірна відмова претензій є другим найприбутковішим тактику.

Недобросовісні страхові компанії визнають величезний потенціал рентабельності претензії відмови. Якщо ви робите оскаржити відмову, вони можуть відповісти лоуболл пропозицію. Якщо ви не оскаржувати відмову, вони зрозуміли, чистий прибуток.

Якщо ваша вимога було несправедливо відмовлено, ви повинні чинити опір. Зрозумійте, що страхові компанії зобов’язані знайти способи для оплати претензій, а не шукати кошти, щоб позбавити їх.

(1) наполягають на письмовому читання положення політики використані в якості основи для відмови. (2) Дотримуйтеся будь апеляції процесів, зазначених у полісі. (3) подати скаргу у Ваш регулятор державному страхуванню. У той час як державні установи не можуть змусити вашу компанію виплатити вашу заяву, скарга може бути непрямим прискорити успішне завершення. (4) серйозно розглянути питання про юридичному висновку.

Претензії затримки є третьою найприбутковішою тактикою, використовуваної відокремити вас від ваших грошей.

Paramount у затримці тактика є переконання, що, примушуючи вас чекати врегулювання вашої заяви, ви будете в кінцевому підсумку відмовитися. Кидаю перекладається як менше грошей на платіжній вимозі і більше грошей для страхової компанії. Хоча існує безліч загальних тактик затримки, один з найбільш поширених методів пов’язана із спробою компанії накласти на вас, упередженою інтерпретації вашої політики. Для боротьби з цим, ви повинні прочитати і прагнути зрозуміти ваш страховий поліс. Підхід вашим агентом для отримання роз’яснень або проводити незалежні дослідження.

Страхові компанії несуть відповідальність за розслідування всіх претензій. Головне те, що розслідування має бути розумним і своєчасним.

Є й інші дії, які ви повинні прийняти. (1) Спілкування з регулятором. Наполягайте на терміни поновлення за вашою заявою і зв’яжемося з регулятором, коли час зустрілися. (2) наполягають на повний звіт про причини затримки. Якщо пояснення не передбачена, слід у письмовій формі. (3) Запропонуйте надати будь-які додаткові дані, які виявляться корисними для позитивного вирішення вашої претензії.

Ви не маєте права отримувати більше, ніж ви заборгували, – але ваша компанія зобов’язана ставитися до вас справедливо і повернути вас у стан, вам сподобалося до вашого втрат. Все, що менше неприйнятно. Ваш ключ до успіху залежить від вашої здатності запастися знаннями у своїх правах, визнання тактики використані проти вас, і ваша відмова прийняти, що страхова компанія має всю владу.