страхового покриття, що вам потрібно і що ви не потрібні

Щороку, страховий поліс вашого домовласника поновлюється. Вам ознайомитися з ним кожен рік, або ви просто підписати премії перевірити і відправити його поштою? Перевірка покриття кожен рік може бути трохи моторошно, але це необхідним. Зрештою, ви можете платити за освітлення, що вам не потрібно або underinsuring ваших цінностей. Чи не краще дізнатися зараз, а не після катастрофи?

Страхування Покриття потрібно: Якщо ви ще не оновили свій страхове покриття через деякий час, ваш будинок може бути значно застраховано недостатньо. Наприклад, якщо ваш будинок коштує $ 150 000 на ринку нерухомості, скільки страхування повинно ви носите? $ 150 000? $ 75 000? $ 300 000? Хоча ваш іпотечний брокер може зажадати певної кількості страхових (зазвичай вартість іпотеки), реальна відповідь залежить від того, скільки це буде коштувати, щоб відновити будинки. Якщо він буде коштувати $ 200 000, щоб відновити ваш будинок, то ви будете мати потребу принаймні, багато покриття, в іншому випадку, ви зазнали невдачі.

Загалом, вам доведеться досить страхового покриття: відновлення вашого будинку, замінюючи вашу особисту власність, сплачуючи за тимчасові витрати на проживання під час ремонту, і покриття вашої відповідальності перед іншими.

Коли справа доходить до покриття вашого відновлення вашого будинку, помножте квадратні метри вашого будинку місцевих “за квадратний фут” витрат на будівництво. Зверніться в місцеву асоціацію будівля, ріелтор, або ваш страховий агент, щоб отримати місцеве фігурою вартості будівництва. Страхування вашого майна набагато складніше, ніж просто сказати: “Я візьму $ 50000 в охоплення”. По-перше, йти номер через кімнату і документування ваших речей. Увімкніть долара цифри про те, скільки це буде коштувати, щоб замінити кожен елемент. Переконайтеся, що ваші політики використовують “відновна вартість”, а не “Реальна вартість”. Крім того, слід враховувати обмеження вашої політики. Наприклад, точні ювелірні вироби, хутра, вироби з срібла, твори мистецтва, колекції монет, електроніка, готівкові гроші, і зброю (а також інші елементи) часто мають максимальні межі. Якщо у вас є цінності перевищує ці межі, то вам потрібно отримати схвалення або вершника.

Купити досить відповідальності, щоб покрити ваші активи. Наприклад, якщо у вас є $ 1000000 в заощадженнях та інших активів, але є тільки $ 300 000 по страхуванню відповідальності і беруть участь у відповідальності позові, позивач може переслідувати свої додаткові активи вище, і за свої межі відповідальності.

Якщо ви живете в районі, де ризик повеней чи землетрусів, що викликають заклопотаність, ви можете розглянути можливість додаткового повені чи землетрусу страхування, оскільки ці небезпеки, виключаються з типових страхових полісів. Крім того, якщо у вас є басейн або собаку, ви, можливо, буде потрібно додаткове покриття вирішенні цих зрослих ризиків.

Страхування Покриття Вам не потрібно: Огляд вашу політику щороку допомагає гарантувати, що ви не платите за покриттями вам не потрібні. Наприклад, якщо ви купили вершника додавши покриття, тому що ви володіли пітбуля, і собака вже помер, ви можете впасти охоплення. Аналогічним чином, якщо ви продали свої коштовності або колекції творів мистецтва, тому продовжувати страхувати його з дорогою райдер? Подивіться на свій покриттів, підтверджень якості, вершників, а також обмеження віч-на чи, що охоплення як і раніше необхідні. Крім того, подивіться на ціни в доларах. Кілька років тому, це, можливо, мало сенс заплатити додаткові $ 100 в рік, щоб додати вершника захисту комп’ютера від побутових невдач, але тепер, коли ви можете купити порівнянних комп’ютер за кілька сотень доларів, а не тисячі, охоплення може більше не стоїть ціна.

Нарешті, при розгляді Вашого страхового поліса, графік консультацій з Вашої страхової компанії або агента і запитати, як ви можете скоротити витрати при збереженні адекватного охоплення. Наприклад, шляхом установки ригеля замків або системи безпеки, ви можете пожинати велику знижку.