страхового маркетингу урок історії для страхових агентів

Страхові агенти по всій території США зараз перебувають під вогнем через страхового маркетингу не працює, і більшість страхових агентів звинувачувати економіки.
Страховий агент намагається отримати нових клієнтів та їх страхування домашнього офісу не даючи на квоти на виробництво. І найбільшою проблемою з усіх є поєднання сприймається економіку вниз, відсутність способів отримати нових клієнтів страхової і тиск домашній офіс агентів все прирівнює до менше грошей для агента.

Традиційні способи одержання нових клієнтів і зростання страхових страхового агентства просто не працюють. І це марно, щоб потрапити в ми отримали найнижчий цінові війни, тому що це те, що голуб агентів отвори у віру вони надають товари і підтверджує неточним сприйняттям для громадськості, що страхові послуги, що надаються агентами є товаром.

Отже, що потрібно робити розумні агенти в економічному середовищі, як сьогодні? І це страхового маркетингу “Мрець іде?

Відповідь гучне “ні”, але в той же маркетингу страхової часу повинні відпочити від безладу всіх маркетингових повідомлень бомбардують перспективи і якщо агент хоче отримати щось відрізняється з точки зору кращих результатів в умовах сучасної економіки, то агент повинен зробити деякі речі різні.

Найпростіше почати, щоб диференціювати себе від страхового агента, що борються за виживання, це подивитися на те, що ви робили і …. СТОП! Я знаю, це звучить просто, але продовжувати робити те, що раніше працював, хоча він більше не працює гроші на вітер.

А крім того, не будь, як агенти, які вже не в бізнесі. Вони не були достатньо розумні, щоб подивитися на маркетингові уроки з минулого і виявити, що це мудрість припинити робити маркетинг, який не працює, але ви ніколи не зупиниться маркетингу. Тому що, коли ви зупиняєте маркетингу ви почали грати горн крани.

Які маркетингові ви повинні зробити?

Відповідь на це питання маркетингу, який емоційні, переконливі, клепки, а також залучення, і так, ви можете зробити це з будь-яким продуктом або послугою і, особливо, на страховому ринку.

Один з найпростіших способів є залучення бути, щоб розповідати історії або тріумфу і трагедії і фарби перспектива в історію так, що вони можуть відчувати емоції історію без того, щоб пройти на виклик історії. І справді, страхові агенти часто може просто поділитися деякими з історій про претензії, які відбуваються в їх агентство і поясніть, як страхування або зробили або могли б допомогти.

Іншим ключовим, щоб переконатися, що ви зв’яжетеся з ваших перспективи іншими способами, ніж просто рух продажів. Ви можете забезпечити цінність, роблячи речі, що робить їх життя більш зручною. І це може бути так просто, як відправка голосових передач, коли ви чуєте багато про що на піцу від місцевого бізнесу чи даючи їм знати, де найнижчі ціни газу розташовані. Ви можете відкрити для себе цю інформацію, просто беручи 10 хвилин пошуку в Інтернеті.

Страхування клієнти люблять цей вид послуг, тому що ви надаєте чином, щоб зробити їх життя більш зручною. Пам’ятайте Маленькі речі дійсно роблять великі різниці.

Так задайте собі це питання на щоденній основі Що ще ви могли б бути в змозі забезпечити, щоб додати зручність для ваших клієнтів, але ви можете отримати безкоштовно?

Страхові агенти, які хочуть отримати більше потенційних клієнтів страхових і зберігають свої клієнти будуть любити результати починаючи цим простим, легким, але дуже ефективних систем.

Сподіваюся, ці поради були корисні для вас і надихнути вас, щоб продовжити і розвинути свій агентстві.