страхового маркетингу в економіку вниз 3 смертельні помилки страхові агенти роблять в рецесії частина 3

як ви можете процвітати в період економічного спаду? 3 смертельні помилки найбільш страхові агенти роблять під час рецесії і як їх уникнути частина 3:

Страхового маркетингу є основою для вас, щоб побудувати свій страхове агентство. А в частині 2 цієї частини 3 серії я говорив про те, що вам потрібно використовувати як розчин для зберігання ваших страхове агентство разом.

Так що тепер дозволяє покривати третім за величиною помилки, допущеної страхових агентів в економіку вниз.

Великий 3 числа Помилка думає, що рецесія скорочує ваші клієнти купівельної спроможності. Це небезпечно з кількох причин, але кричущі причина цього мислення є помилкою, що ви не будете пропонувати покриттів і захисту відповідно до реальних потреб клієнтів, тому що ви можете думати, що вони не можуть собі це дозволити. Правда, вони не можуть дозволити собі не мати його особливо під час падіння в економіці й.

Ще однією причиною цього є велика число три є помилкою це мислення від основи, тому зниженої купівельної дійсно інфляції і яка не є реальною проблемою для США у зв’язку з тим, що у нас є такий глобальної економіки. У кадрі, біль від епохи Джиммі Картер не повернеться до США. Крім того, коли ви вивчаєте історію ви були б вражені, виявивши кількість грошей, витрачених на розваги під час спаду. Чому це так важливо для вас? Тому що цей факт повинен допомогти вам спланувати ефективну маркетингову страхування. Ось що я маю на увазі.

З розвагами займає настільки високий для ваших клієнтів ви повинні мати ваш страховий маркетингової машини налаштовані на це. Крім того, той факт, що так багато грошей витрачається на розваги в економіку вниз дає вам деяке уявлення про те, як ваші клієнти думають. Іншими словами, більшість ваших клієнтів хочуть піти від сприймається стоять перед ними завдань, і саме тому завжди розвага швидко розвивається ринок в період рецесії. Розваги дає їм щось інше. Світлою плямою в іншому сприймається похмурі ситуації. Це те, чому велика кількість помилка 2 так важливо не здійснювати.

Ваші клієнти, як і все інше в багато способів. І ця необхідність втечі є постійним соціальним явищам, що збільшення вниз економіку. Це те, що вони цінують, і саме тому ваш страховий маркетинг настільки важливе значення, оскільки Якщо ваші клієнти отримують те, що вони вважають віддачу від Агентства зі страхування, то навіть в період рецесії вони будуть платити гроші.

Дозвольте мені дещо прояснити. Я не кажу, що ви повинні бути Діснейленд і бути цікавими, але я кажу, що ви не можете дозволити собі бути нудним. Я покрив небезпека нудно маркетингу страхування в іншій статті.

Дозвольте мені навести вам приклад. У мене є до вас запитання. Яке ваше унікальна торгова пропозиція? (USP). Що відрізняє вас від хлопець чи Гал кілька дверей закінчилася? (А якщо ваша відповідь на це питання тільки в диференціації продукту, то ви отримали великі проблеми, тому що компанії завжди будуть змінюватися їх продукцію і деякі покриття завжди буде сьогодні тут, а завтра), і це ваш USP основі того, що ви відчуваєте, це важливо або був він прибув до з визначення, що ваші клієнти вважають важливими?

Грунтуючись виключно ваша відмінність від продукту є основою для тупиковий шлях смерті кінця стає товаром.

Таким чином, є кілька підприємств, які буде дійсно негативний вплив рецесії, але належним чином повідомили агентству прийняття належних дій може не тільки вижити рецесії, але воно може процвітати в рецесії.