страхового маркетингу в економіку вниз 3 смертельні помилки страхові агенти роблять в рецесії частина 2

як ви можете процвітати в період економічного спаду?

Страховий маркетинг є ключем до виживання будь-якої страхової агентства. А в частині 1 цієї три частини циклу я розповідав номер один великою помилкою страхового маркетингу помилка більшості страхових агентів зробити в економіку вниз.

Так що тепер дозволяє охоплювати число 2 Найбільша помилка, зроблена страхових агентів в економіку вниз.

Але спочатку дозвольте мені сказати, що цей великою помилкою є те, що більшість страхових агентів зробити навіть в гарну економіку і, ймовірно, є одним з найбільших важелями Я особисто використовував, коли я побудував страхових агентств з нуля.

Яке число 2 велика помилка страхового маркетингу?

Помилку можна залишатися на зв’язку з вашими клієнтами на постійній послідовній основі з кількома видами засобів масової інформації і не завжди в русі продажів.

Це величезна помилка маркетингу страхування, що занадто багато страхові агенти роблять. Чому це так важливо?

Ось аналогія, думаю, вашого страхового агентства як цегляна будівля, і кожен клієнт представляє цегли. Ваші поточні, послідовної маркетингової страхування є комунікація, яка є розчин, який тримає цеглини разом. І є декілька сил намагається відокремити цеглини і привести свій страхове агентство валиться. Мені не потрібно називати всі конкурсу, що страхові агенти особа, але одна з тонких постійних сил дме проти вашого агентства в період економічного спаду є ЗМІ.

Ось чому ваш страхового маркетингу машина повинна залишатися на зв’язку з вашими клієнтами. Тому що ви повинні боротися не тільки на Slaught конкурсів постійного браконьєрства вашого страхового агентства, але ви повинні збивати ЗМІ похилій погляд на економіку. Ось у нижньому рядку. ЗМІ люблять негативні новини. Період.

Завжди є і завжди буде. Чому? Ну, ви повинні бути неосвічені, щоб думати, що це не має нічого спільного з повідомляли правду. Істина шляху вниз тотемного стовпа до того, що вони бажають в історію, але чомусь люблять сприяння негативних новин це одне, а що це продає. Період.

Це один з тих порочних особливостей людства. Ми всі подивитися на аварію, і це не дивно, National Enquirer є номер один з продажу газет і був протягом багатьох років! (Якщо ви не вірите мені, то подивіться його, я знаю, шок, задуха, відчай -., Але факт).

Таким чином, ви повинні використовувати ваш страховий маркетинг, щоб залишатися на зв’язку з вашими клієнтами на постійній послідовним чином з використанням декількох типів засобів масової інформації і з цієї причини ви повинні використовувати кілька видів засобів масової інформації в тому, що ваші клієнти мають короткий уваги і їм набридають швидше, ніж 3-річна дивитися Гамлета.

Крім того, деякі з них воліють читати, деякі вважають за краще слухати, деякі вважають за краще поєднання тому ви повинні бути впевнені, щоб заповнити ваші клієнти з позитивною глави лічильник надходить інформацію, щоб подолати і прищепити їх від інфекційних захворювань поширюють негативні ЗМІ. І ви повинні використовувати ваші страхового маркетингу підтримувати зв’язок зі своїми клієнтами не тільки послідовним способом, але, ймовірно, набувають ще більшого значення Ви не повинні намагатися продати їх у кожному повідомленні.

Так що якщо ви один з 97 відсотків страхових агентів, які є клієнти, які тільки почути від вас, коли є рахунок або коли ви хочете продати їм щось, то це ваш будить дзвінок.

Я сподіваюся, що ви знайшли цю інформацію корисною, але більш важливо, я сподіваюся, що ви використовувати цю інформацію для реалізації системи страхування маркетингу, щоб допомогти вам розвивати ваш страхове агентство.