страхового маркетингу в економіку вниз 3 смертельні помилки страхові агенти роблять під час рецесії

страхового маркетингу в економіку вниз – 3 Deadly помилки найбільш страхові агенти роблять під час рецесії і як їх уникнути частина 1:

Може Страхові агенти дійсно процвітати в економіку вниз? Відповідь просто може вас здивувати.

Я був на робити платну консультацію телефону з одним з моїх клієнтів страхового агента днями, і ми говорили про його страховий маркетингу, коли він сказав мені-я завжди отримати частку на ринку під час спаду в економіці.

Я знаю, я знаю, йти вперед і закрийте рот, перш ніж муха йде в ньому. У цього хлопця магічні маркетингова машина страхування, яка дає йому сили виростити його Агентство по страхуванню незалежно від економіки? Відповідь: Так, але це не те, що я хочу поговорити з вами сьогодні.

Я хочу поговорити з вами про це дуже важливу істину. Цей хлопець має це право. Оскільки рецесія не час для паніки, це час для просування вашого бізнесу.

Якщо ви хочете використовувати страхового маркетингу в Спад Доказ вашої страхової книга в першу чергу ви повинні зрозуміти, що рецесія є нормальним бізнес-циклу.

Загрозу рецесії не перший він не буде останнім. Але ви повинні підходити вашої страхового маркетингу з мисленням, що бачить, що рецесія як вогонь, який починається з малого і росте або може бути негайно погашена або принаймні тримали містяться в залежності від декількох факторів.

Подумайте про це: всі пожежі потрібен кисень, щоб спалити. І з кожним спадом засобів масової інформації забезпечує киснем, щоб спробувати побудувати кризові мислення, або, іншими словами, вогнем очищене, щоб ваші перелякані клієнт буде харчуватися. Тому, чим більше ваш клієнт слухає засоби масової інформації тим більше вони будуть впевнені, що рецесія впливає на її життя і діяти відповідно. Це основне стадо менталітету, що є сильним керівним психологічним тригером. Ви повинні бути достатньо розумні, щоб розуміти, що засоби масової інформації є порядок денний, коли вони роздмухувати полум’я рецесії тип мислення.

Так що ви можете з цим зробити?

Ви страхового маркетингу може зробити багато чого. Але, на жаль номер один найгірша помилка, більшість агентів зробити в боротьбі з рецесією, щоб перейти на борт із засобами масової інформації та почати вивергати всі негативізм, пов’язані з рецесією.

Чому це важливо, щоб ви не йти цим шляхом? Через цю істини.

Більшість людей, у тому числі ваші клієнти ходять шукає когось, щоб привести їх, щоб показати їм шлях. І ви повинні бути сильною, люблячою рукою вони шукають у важкий час. А ви спілкуєтеся за допомогою цього вашого страхового маркетингу.

Тепер, я не кажу, що ви повинні бути всі Полліанна чудово до тих пір поки у вас є позитивний настрій. Я не кажу, що рецесія не реально.

Я не прихильник того, щоб дотримуватися голову в пісок і вдавати, що немає ніяких проблем. Фігня. Є деякі реальні проблеми, але те, що я хочу сказати, що питань не буде і не повинно негативно позначитися на страхове агентство, якщо ви вирішите не ефективно використовувати ваші страхового маркетингу спілкуватися лічильника результатів балансування хороших речей відбувається в економіці та поширенні Доброї Новини. В іншому випадку ви просто дозволяючи клієнтам вірити і думати, що все, що відбувається у світі, є негативним економічним речі викинув на сенсаційність керовані засоби масової інформації. Ви повинні зосередити свою страхового маркетингу, щоб не допустити, щоб це відбулося.

Реальність така, що люди не люблять жити в страху. Вони хочуть впевненості в завтрашньому дні, і вони будуть притягнуті до вашої страхової маркетингу, якщо ви показуєте, що впевненість в собі. Насправді, сам факт, що є спад найближчі При правильному встановленні повинна живити зростання страхових агентів в декількох напрямках.

Я розповім помилки 2 і 3 частини 2 та частини 3 цієї частини 3 серії.

До речі, не соромтеся передати цю статтю разом з іншими читачами в тому числі частин вироби можуть бути використані у вашому агентстві розсилку, щоб допомогти навчити ваших клієнтів.

Я чесно сподіваюся, що ви знайшли цю інформацію корисною і що більш важливо я сподіваюся, що ви застосовувати і реалізації бізнес-уроків.