страхового бізнесу, коли мені це потрібно

“Чи варто страхувати свій бізнес?” Це звичайне питання, що власники бізнесу мають на увазі, коли його запитали, якщо вони мають страховий бізнес. Відповідь проста. Це велика YES. Всі види бізнесу повинні мати певну форму страхування для свого бізнесу і для своїх співробітників. Некомерційні та комерційні організації ніколи не вибачився за це. Навіть малі і великі підприємства масштаб бізнесу повинні скористатися перевагами страховий бізнес. Вид страхування потрібно залежно від типу бізнесу у вас є.

Якщо ви є власником бізнесу з величезними активами, то чи не звернутися за страховку на випадок викрадення? Якщо ви є власником охоронного агентства, ви не страхують своїх співробітників зі страхування життя? Бізнес страхування є необхідністю. Емпіричне правило полягає в тому, що компенсація страхування працівника є вимога, якщо у вас є співробітники. Приймаючи рішення про те, що вид страхування вам потрібно, це просто. Ось п’ять (5) основна, але цінних питання, які допоможуть вам у пошуку потрібного страхового бізнесу для вас.

1. Які у мене є варіанти для страхового бізнесу?
Бізнес-організації повинні застрахувати бізнес в чотирьох різних категоріях: активів, капіталу, здоров’я і життя.

2. Чи є страхування житла придатним для моїх активів?
Часто наші перші інвестиції це наш дім. Не рекомендовано утримувати при придбанні домовласників страхування. Це буде набагато краще, якщо б ви могли заплатити за гарантоване заміни премії. Це велике полегшення, коли лиха трапляються. Ви можете, звичайно, вказана конкретна сума, яка може бути покрита на страхування. Але він може дати вам незручності, якщо вам доведеться розщедрюватися на різницю, якщо лиха сталося. Тобто, як страховий бізнес іде.

3. Чи потрібно мені для отримання офісу страхування, а?
Так, вам доведеться. Комп’ютери, телефони, факси і звичайні оргтехніки повинні бути застраховані, і це все на вашу користь. Спеціальний страховий бізнес може також застосовуватися особливо якщо ви зустрічаєте ваших клієнтів у вашому офісі чи на випадковій або регулярній основі.

4. Я за кермом, коли ходити на роботу або будь-яких місцях. Чи потрібно страхування автомобіля?
Ви відкриті й уразливі до пошкоджень, коли ви їдете без усякого захисту у вашому тілі. Той же принцип пішов на поїздки на автомобіль без страхування автомобілів. Якщо, випадково, ви потрапили іншому автомобілі, і ви не берете участь у будь-якій формі страхового бізнесу, це буде не створити величезний і небажаних пошкоджень не тільки для вас і для властивості іншої людини, але більшість спеціально для ваших фінансових, а? Які можна було б запобігти, якщо би ви вчинили себе страхування автомобіля.

5. Чи потрібно страхувати себе страхування життя?
Так, вам це потрібно особливо якщо хтось, нарешті, залежить від вас. Ідея того, страхування життя є основним. Він піклується про ваше доході при неприємних інцидентів сталося. Якщо ви не в шлюбі, і ніхто не залежить від вас з точки зору фінансової, це можна вважати необов’язковими. Але якщо сім’я, батьки, брат, або хто залежить від вашої допомоги, забезпечення страхування життя ніколи не варто нехтувати. Страхування життя і страхування Вашого бізнесу.

Існує набагато більше речей, щоб розглянути щодо страхового бізнесу. П’ять основних питань вище приведе вас до одного спільного принципом: якщо у вас є сім’я, якщо ви дбаєте про своє здоров’я, а якщо ви заробляєте на життя, то вам необхідно застрахувати свою сім’ю, своє здоров’я, і ​​вашого бізнесу.