страховка домовласника поради

Страховка домовласника є страхування, яке дає покриття для приватних будинків. Це страхування, яке покриває будинку людини, зміст всередині будинку, втрата дому, різні витрати на проживання, які він несе, втрати особистого майна і в більшості випадків також пропонує страхування цивільної відповідальності за нещасні випадки, які можуть статися в будинку.

Шукайте компанію, яка добре відома; компанії, яка, як відомо, дають знижки на страхові внески. І, подумати про ваше франшизи, тому що ваша франшиза часто впливає на ваш щомісячний внесок.

Одним з основних вимог домовласників страхування є те, що принаймні одна з осіб, застрахованих у політиці живе в будинку.

Страховка домовласника зазвичай надає широкий спектр охоплення, крім вашого будинку. Ви хочете, щоб ваші політики, щоб охопити також будь-якої небезпеки, яка може виникнути в будинку, наприклад, збиток від вогню, вітру, крадіжки або диму, щоб особисті речі і меблі і в свій гараж або басейн. Ви також можете додаткове освітлення, якщо ви лежите в районах підвищеного ризику, де є землетруси або повені.

Крім того, ви також можете перевірити політики, щоб переконатися, що особиста відповідальність покрита. Якщо родич, друг чи інший падає і стає боляче, ви хочете переконатися, що ваша політика буде піклуватися про яких медичних або юридичних витрат.

З політикою будь-якого домовласника, ви хочете, щоб переконатися, що ви взяти повну інвентаризацію вашого будинку. Ви можете зробити це, пройшовши через ваш будинок і фотографувати кожну кімнату і роблячи позначення того, що в кожній кімнаті-упором на будь-які цінності, антикварні меблі і т.д.; цінності, які коштують понад $ 200. Або, ви можете використовувати відеокамеру, як ви йдете з кімнати в кімнату. Кадастрових форм можна знайти на вашої страхової компанії і може допомогти зберегти ваші списки документовані в упорядкованому і організованому порядку.

Зробіть ваш інвентар вашого будинку і елементів усередині докладні, описові і ясно. Не забудьте покласти в інвентар, де всі важливі пункти розташовані. Крім того, включати приблизну ціну товару, поточна вартість товарів і оцінка того, скільки елементів буде коштувати, якщо вони повинні бути замінені. Потім покласти вашого інвентарю в безпечному місці, наприклад, сейф для зберігання цінностей.

Додаткова порада: перш, ніж купити страховку домовласника, щоб зрозуміти, скільки страхування Ви будете потребувати. Страховий агент може допомогти вам з цією допомогою оцінки вартості. Це дозволить переконатися, що ваш будинок застрахований на потрібну кількість.

І переконайтеся, що ви отримуєте кредити для вашого будинку, кредити, для яких ви можете мати право. Може бути, у вас є відмінна система сигналізації або, може бути, ваші звички протипожежні краще, ніж середнє … Завжди перевіряйте, що кредити, які Ви можете мати право на. Крім того, кожні кілька років говорити з вашим агентом з приводу можливого поновлення у політиці. Може бути, вам потрібно усунути або додати до вашої політиці речі, які можуть допомогти з витратами і дати додаткову, необхідним захистом.