страховка домовласника – відстеження ваших товарів

Страховка домовласника є неоціненним інвестицій для кожного домовласника. Якщо ваш будинок загорівся, і ви втратили всі, чи зможете ви пригадати все, що ви у власності, у тому числі вартість об’єктів? Якщо ви прийшли додому з роботи, щоб знайти когось обікрали ваш будинок, ви були б в змозі пояснити все, що було прийнято або знищені? У той час як деякі елементи є безцінними та / або можуть мати сентиментальну цінність, спогади, на жаль, не достатньо для подачі страхової позов домовласника в результаті катастрофи.

У важкі часи, ви не повинні турбуватися про те, ваше майно покриті чи ні. Якщо ви купуєте страховку домовласника, важливо знати, що ваш поліс покриває. Не впевнений, що в політиці вашого домовласника? Ця тема буде розглянута в одній з наступних статей.

Страхування вашого домовласника, в ідеалі, замінить вартості того, що ви втрачаєте у катастрофі. Більш важливо, однак, є те, що ви будете тільки компенсацію за те, що ви можете пояснити. Іншими словами, теплі спогади зворушливий, але вони не будуть відшкодовувати свої втрати в катастрофу.

“Але як я поясню все, що я втратити в такому випадку?”

Ну і самий точний спосіб відслідковувати ваші деталі були б провести інвентаризацію всього, що у вас є. Хоча це процес, який може зайняти кілька місяців, щоб закінчити, це ваша стратегія найбільш гідних Якщо Ви зіткнулися з нещастям.

“Що мені потрібно покласти в цей перелік?”

Простіше кажучи. ВСЕ. Чим більше ви можете пояснити у виплаті страхового відшкодування вашого домовласника, тим більш імовірно будуть відшкодовані. Цей перелік має бути як можна більш детально і повинна включати в себе прилади, килими, ювелірні вироби, меблі, постільна білизна, предмети антикваріату, меблів, і цей список можна продовжити. Щоб отримати свої гроші варто, йти з кімнати в кімнату і переконайтеся, що ви як описові і як можна більш докладний. Включає в себе:

– Опис елемента (включаючи кількість)
– Виробника або бренд
– Будь-які моделі або серійний номер
– Опис, де і як цей пункт був досягнутий
– Дату придбання або віком предмета
– Чек або інший документ, що підтверджує покупку, який показує вартість
– Поточне значення
– Відновлювальна вартість
– Ксерокопії оцінки

“Я ніколи не буду завершити цей процес!”

Майте на увазі, що в той час як ця документація процес може зайняти багато часу, це, звичайно, простіше, ніж згадати все, що ви маєте. Не дозволяйте цим завданням перешкоджати Вам. Візьміть фотографії. Ще краще, якщо зробити ніч з нього. Хапай відеокамера і перейти з кімнати в кімнату, щоб створити візуальне та вербальне опис ваших товарів. Може забрати у вас годину, щоб документувати весь будинок. Незалежно від того, як ви завершите вашу інвентар, пам’ятайте, що ваша компенсація залежить від якості вашої документації.

“Я зробив інвентаризацію, що тепер?”

Цілком ймовірно, ви вклали достатньо часу для документування елементів. Все що ви робите, тримати страхових запасів, які домовласника безпечно! Якщо нещасний випадок приходить на ваш сайт, ви, звичайно, не хочете, щоб ваша важка робота, щоб даремно. Зберігайте його в будинку родича, в сейфі, сейф або тримати його захований у вашому офісному столі. У той час як спогади й сувеніри рідко можуть бути замінені, це приємно знати, страхування вашого домовласника буде тримати вас фінансово забезпеченим, якщо ви належним чином документально ваші запитання.