страхових продажів чемпіонів успіху будівля

Ваш страховий менеджер з продажу знаходиться на місії, щоб побудувати чемпіонів. Переконатися, що його або її місії в ваших інтересах. Це не рідкість для страхових агентів будуть змушені на групи Master Mind. Я говорю, тому що змушені ваша присутність і участь є обов’язковою. Майстер за дітьми може бути відмінною ідеєю, якщо правильно розуміти і застосовувати, але коли неправильно це потенційно дуже руйнівним досвідом.

Наполеон Хілл, можливо, був першим, хто написав про концепцію групової розум господаря. За словами пана Хілл, “майстер розум розуму, який розвивається через гармонійну співпрацю двох або більше людей, які вступають в союз з метою виконання будь-якої задачі». Коли ви будете читати це визначення є кілька речей, які ви повинні були помітити. По-перше, він говорить про гармонійної співпраці. У будь-який час щось є обов’язковою умовою роботи це кидає виклик концепції гармонійного співробітництва. По-друге, мета полягає в тому, щоб допомагати один одному у виконанні будь-якого завдання. Ваше завдання ще більше продажів ви намагаєтеся Master Mind з вашими прямими конкурентами, і це цілком природно, що члени вашої групи будуть мати більше корисливі у своїх власних інтересах, ніж ваша.

Будівля чемпіонами Страхування продажів успіху, чи виховання? Що відбувається, коли гарна ідея неправильно застосовувати? Ви точно знаєте, що відбувається, ви просто не говорити про це? Якою має бути можливість Master Mind для групи, щоб допомагати один одному, щоб генерувати більше продажів стає майже лайливе. Деякі з них наводять як супер зірок, тому що вони слідують правилам компанії для досягнення успіху: зробити купу холодні дзвінки, тиск на людей, щоб дати рефералів вони не хочуть віддавати, а з контрактами з усіма, хто може пітніти дзеркало. Коли хтось не хоче робити те, компанія, як вони прив’язані як програв, а всі “провали” проводяться в приклад для інших.

Справжнє Страхування продажів успіху заробляється шляхом розвитку унікальне положення на ринку. Будь-хто, хто намагається робити щось інше з несхваленням, тому що кожен повинен робити те ж саме. Але ті, хто досягає успіху, незважаючи на величезні шанси проти них, зрештою зробити це шляхом формування унікальної позиції на ринку, і зосередження уваги на конкретних завдань. Отже, що ви можете зробити, щоб захистити себе від обов’язкового нагляду господаря групи продажів? Пам’ятайте, що ви не можете змінити будь-хто інший, і що ваш успіх визначається не їх думку. Робіть те, що кожен безправних співробітника немає, спокійно від’єднатися. Насамперед Ваша мета тут, щоб захистити себе і залишитися під радаром.

Яка реальна ключовим фактором вашого успіху страхових продажів? Маркетинг. Маркетинг є драйвер, який ставить потенційних клієнтів у вашому воронку продажів, так що у вас є реальні перспективи, щоб продати, і ви поклали реальні гроші в банку. Як ви вже відомі так як ви почали в цьому бізнесі, якщо він хоче бути, це залежить від вас. Звертатися за зовнішньою допомогою від тих, які дійсно розуміють, як на ринку ви людина. Традиційний маркетинг це марна трата свої важко зароблені час і гроші, тому що він не приносить негайного прямої відповіді, і вам обов’язково треба мати негайний прямий відповідь, щоб покласти їжу на стіл. Якщо ви хочете сформувати реальний груповий розум господаря, зосередитися на пошуку інших, які не є вашими прямими конкурентами, які також хочуть дізнатися, як ефективно продавати себе для негайних результатів.