страхових послуг призводить прокласти шлях до успіху

Страхові агенти грати гра чисел не грають з шанси на свою користь, коли вони зосереджені на старий стиль методів маркетингу. Без доведеного, передній край стратегій; досвідчених професіоналів і нових агентів, так не залишиться іншого вибору більш вкладати свої гроші в дорогих маркетингу, такі як: пряме MailPhone DialersFax BlastingPost CardsSeminars
Хоча ці методи можуть надати агенту з варіантами, вони не ставлять їх перед перспективами, які хочуть купувати їх продукцію. Верхні причини для використання страхових послуг свинець він обіцяє доставити те, що всі ці методи маркетингу не може. Перспективи, які хочуть поговорити з ними, хочуть знати більше про своїх продуктах і послугах, а також може збільшити свій заробіток в геометричній прогресії в залежності від своїх інвестицій.

Агентів, що працюють у страховому бізнесі, чи є вони з кар’єрою компанії або працювати самостійно може в рівній мірі з наступних причин:

Веде забезпечують високу якість prospectsProspects може бути перетворений на salesSales генерувати incomeIncome прибуток збільшується, і конкурентні переваги
Свинцю обслуговування стає агентом, створені попередньому відборі перспективи і доставку цих перспективи страхового агента. Ці перспективи є ідеальними, оскільки їх обслуговування, в той же час гра чисел, вимагає зацікавлених сторін. Замість холодних дзвінків або килимові бомбардування зона з прямими поштовими програмами, агенти приводять у контакт з людьми, які вже шукають те, що вони можуть запропонувати.

Провід можуть грати в гру номери, генеруючи кількість перспектив, які вже якістю. Агенти, які розуміють їх бізнесу знають, що чим більше людей вони бачать, тим більше їх шанси прийняття продажів. Шанс для створення продажів збільшується ще більше, коли перспективи насправді зацікавлені в послугу або продукт агенти представляють.

високі процентні одно високий дохід

До диверсифікації своїх інвестицій в маркетинг, щоб включити свинцю служби; агентів може буквально збільшити свої можливості, щоб закрити продаж. У той час як шанси користь продажів при використанні свинцю служби, агент ще потрібно говорити на перспективу і закрити операцію. Визнавши, що перспективи можуть робити покупки їх потреби страхування з ряду причин, агент повинен продемонструвати знання свого продукту або послуги, а також навички спілкування з людьми щедрими.

Фокусування їх цільового ринку в перспективах, які вже кваліфікувалися буде обмежувати кількість часу, які могли б бути витрачені марно провів у гонитві за неправильне перспективи. Коли страховий агент погоні по невірному перспективи, вони не тільки обличчям розчарування, але й розчарування і втрати часу, не може дозволити собі витрачати. Хоча немає ніяких чарівних ліків, щоб знайти ідеальний продажу, страхові послуги свинцю максимізує можливості.

Зрозумійте, що понад 90% страхових агентів в гонитві за неправильне перспективи в страховому бізнесі з бізнесу менш ніж за 5 років. Середній страховий агент виробляє менше $ 40 000 у рік у дохід. Монтаж розчарування і втрати часу вносить свій внесок у це число. Так що, якщо 90% з них, то чому на 10% ще в справі?

десять-відсотковий розчин

Десять відсотків ще в справі не витрачати свій час не на ті веде. Вони диверсифікувати свої маркетингові бюджети для включення свинцю обслуговування. Це призвело служба дає їм широкі можливості говорити з перспективами, які навантажені, щоб купити те, що вони пропонують. Вони не розглядаючи їх бізнес, як гра чисел. Вони зосередилися на особистому Звертаючись базу зацікавлених ринком. Потім вони можуть перетворити ці зацікавлених перспективи в реальні продажі, які генерують реальний дохід.

Більш високий дохід дає агенту конкурентну перевагу. Агент кар’єри компанія може поліпшити свій вплив і положення в межах корпорації. Це дає їм можливість одержати просування по службі в своїй корпорації. Для самостійного агента, це може збільшити свою незалежність. Вони встановлюють свої власні годинники, використовують свій час мудро і як і раніше бачити їх доходи будуть рости.

Незалежно від того, якій області страховий агент працює в, провідний послуга забезпечить їм кращі можливості для бізнесу, щоб максимально не тільки свої інвестиції, але і свій час. Страхові агенти, не обмежується упередженими поняттями маркетингу, все ще може грати гра чисел. Гру вони грають, проте, буде укладатися на їх користь.