страхових відшкодувань управління нових програм

Роль страхових компаній на ринках капіталу
Ринок страхових послуг є найважливішою частиною фінансових ринків. Компанії просувають по зниженню ризиків, пропонуючи приватним особам і організаціям різних видів страхових продуктів. Ці продукти діляться на дві основні категорії: життя (тимчасове / постійне страхування життя, ануїтети, пенсійні фонди, політики повернення грошей і т. д.), а також non-life/general (майна та страхування від нещасних випадків, страхування відповідальності, страхування відповідальності перед третіми особами, страхування кредитів , медичне страхування тощо).

Надходження від страхових продуктів перетворюються на довгострокові інвестиції від імені та в інтересах зацікавлених сторін, зокрема, страхових полісів. Ці інвестиції можуть бути у вигляді корпоративних акцій, державних облігацій та інших фінансових інструментів, які пізніше заробити плановану прибуток або в разі смерті страхувальника або в певний період часу для застрахованого і його / її бенефіціарів. Таким чином, окрім національної та світової економіки, страхова галузь має важливе значення для особистого благополуччя, а також.

страхових відшкодувань управління: проблеми та досвід їх обслуговування клієнтів
На відміну від страхування життя, загальну гарантію того, захищає людей і підприємств від економічних втрат, викликаних стихійними лихами і людської виробництва травм, а також пов’язаних з нею правових зобов’язань. В обох випадках, однак, страховики розуміють, що вкрай важливо для них, щоб задовольнити страхувальників з послугами компанії. З зв’язку з цим, деякі компанії розробили програмне забезпечення, програми, призначені для надання допомоги постачальникам клієнту страхування у своїх вимог управлінських потреб, таких як виробництво своєчасної та високоякісної звітів.

Р. Qaiser в “Претензії управління в цілому Страхування – питання і побоювання” (ND) вказує андеррайтингу та врегулювання збитків в якості ключових функцій страхової фірми. У статті наголошується, що останній “може бути використаний як інструмент маркетингу» і допомагає зберегти клієнтів. У ньому також говориться, як необхідно для страхових компаній «управляти» найдрібніші аспекти переробки стверджує, що включає в себе визначення “Середній час вживаються для врегулювання претензії і ставлення з врегулювання претензій і як вони співвідносяться з іншими операторами в на ринку “. Більше того,« корпоративне управління претензій філософії »слід прийняти, щоб надихнути персонал страхових випадків в обслуговуванні клієнтів ефективно, в тому числі надання їм компенсаційних підходів, якщо це доречно.

У 2004 році Організація економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) прийняла ряд керівних принципів належної практики для управління страхової претензії. ОЕСР страхового комітету визначив ці керівні принципи, які служать в якості орієнтира для страхових компаній в країнах-членах, у тому числі Сполучені Штати Америки (США). Така міра направлена ​​на поліпшення іміджу галузі, для підтримки його конкурентоспроможності, а також зменшити втрати. Адекватна інформація і допомогу страхувальникам, хороші методи подачі позову, і якнайшвидшого врегулювання претензії були серед зазначених стандартів.

забезпечення ефективного обслуговування страхових випадків з новими програмами
З метою збереження клієнтської бази і досягнення ефективного управління претензій встановленим ОЕСР, багато компаній приступили до розробки програмного забезпечення для страхових компаній і професіоналів. З відданий персонал і надійні ІТ (інформаційних технологій) об’єктів, що забезпечують конфіденційність даних і сумісні з мобільних пристроїв зв’язку, як iPhone ™, деякі відомі компанії розробили програмне забезпечення, інструменти, які можуть допомогти документувати й аналізувати критичні оповідання страхових, фінансових та статистичної інформації. Давайте поглянемо на деякі з них.

• вимоги, програми Програмне забезпечення для управління в цілому задовольнити Страхування і ризик відділів рекламацій, претензій третіх осіб Адміністратори, і з управління ризиком, особливо тих, хто бере участь у судових справах. Вони мають вдосконалений механізм пошуку, який легко знаходить одну або кілька потрібних файлів, інформації і транзакції за загальне страхових випадків по власності, нещасних випадків, компенсації робітників, відповідальності, Комерційна / Бізнес, Авто / двигуна / транспортного засобу, державний орган, а надлишок покриття . Вони можуть виробляти звітів, які можна експортувати в електронні таблиці, програми Microsoft Office, і ASCII текстових файлів.

• Деякі програми, відслідковувати фінансову інформацію, що стосується процедур будівництва дефект судових розглядів. Дані з урахуванням виплат, страховик акції, та інших витрат, зберігаються у віртуальному сховищі, можуть надаватися в будь-який час і в будь-якому місці продавці, юристи, регулятори / оцінювачів, і претензій обробники.

• Деякі програми обладнання страхових претензій професіонали, діяльність документації, організований нотатки та посилання бази даних. Вони також забезпечують біллінг методи, які миттєво контролювати терміни конкретних завдань. Вони включають в себе періоди роботи і спілкування з клієнтами за допомогою телефонних дзвінків, факсів та пошти, та інші.