страхових відшкодувань політики для води та збитки від пожежі в Каліфорнії

Це дуже вдалий час, щоб мати справу з водою збиток компанії в разі сильних дощів, дах витоку зламаною труби та інших причин. Для деяких людей дуже засмучує в процесі відновлення пошкоджень водою і очистити, причину вони не згадують проблема поводження з вашою страховою компанією. У цьому стані він знаходиться, ймовірно, у ваших інтересах, щоб найняти професійного пошкодження водою відновлення компанії.

Пошкодження водою відновлення іноді необхідно, здавалося б, навряд ситуаціях. Технічна вода пошкоджень не потрібно тільки тоді, коли існує величезна повінь – іноді навіть менше збитків, як кран витоку можуть мати серйозні наслідки для вашого будинку. Пунктів нижче, допоможуть вам визначити деякі з ситуацій, в яких ви могли б назвати компанію пошкодження водою, щоб допомогти вам.

Пошкодження водою можуть надходити з трьох можливих джерел, кожен створює свій набір проблем для очищення професіонала. Категорія 1 чисту воду, як з ламаних ліній води. Категорія 2 є вода з джерела, який може бути забруднена. І 3-й категорії є “чорним” вода-вода, яка може містити стічних вод, як з каналізаційних резервного копіювання.

Претензії Пошкодження водою складно, як якщо ваш будинок, тому що повені заходи високого вітру зірвало дах і проливні дощі пошкодили будинки, збиток, ймовірно, буде покрита але якщо повінь є результатом штормовий нагону води, ви, ймовірно, Aore на вашому власні.

Що Ви робите, якщо Ви знаходите пошкодження водою, яка показує витоку через фазу часу? До нещастя, цвіль може мати до теперішнього часу розроблені і додаткові можливості, ніж ваші претензії не будуть охоплені. У цьому випадку, намагаються очистити цвіль може продовжити спори цвілі, що викликають великі пошкодження будинку або здоров’ю шкоду. Цвіль може бути ризиковано для вашого здоров’я, отже, важливо відзначити, що форми тестування і очищення повинна виконуватися експертами, як тільки форма помітили. Поговоріть зі своїм страхового представника для спостереження, якщо будь-який з ваших збиток може підпадати під вашу політику і говорити в спеціалізовану клінінгову компанію цвілі.

Каналізаційні резервних копій зазвичай не покриваються звичайною домовласника, політики AOS страхування. Насправді, цей тип пошкодження водою часто спеціально виключені з політики. Це Байдуже, АОТ означає, що ви можете, АОТ застрахувати свій будинок від цього виду втрат, хоча. Перевірте з вашою страховою компанією про придбання спеціальною позначкою, яка додає покриття для каналізаційних і дренажних резервних копій.

Просочування води, яка є частою причиною затоплення підвалів, також виключені з типових страхових полісів. Витік вважається предотвратимой проблема обслуговування, а не випадкової втрати. Якщо ви, Aore стурбовані попадання води у вашому підвалі, вжити необхідних заходів для підтримки вашого будинку і запобігання такого роду ушкоджень. Наприклад, ви, можливо, буде потрібно повторної оцінки вашого багато, встановіть дренажний насос, або друк вашої стін з гідроізоляцією герметиком.

Очевидно, пошкодження водою пов’язаних страхових випадків є комплексними. Професійне відновлення пошкодження водою експерти в обох зачисткою безлад, а як переміщення по складності, що, як правило, покриті AOS і те, що, AOS немає.