страхових внесків

Страхової компанії, А. А. нещодавно дістав доповідь, який заглянув у різних факторів, які впливають на ціну страхування автомобіля, і виявив, що місце для паркування автомобіля істотно впливає на ціну поліса, особливо в міських районах.

Автомобілі, які зберігалися в гаражі, драйверами заощадити близько семи відсотків від їх щорічних премій, якщо вони проживають у сільській місцевості, у той час як водії, які жили в міських районах, збережені приголомшливі 35 відсотків на страхування автомобіля, якщо вони припарковані свої автомобілі в гаражі.

У зв’язку з тим, що паркування в гаражі розглядається як більш безпечний варіант, ніж паркування на вулиці, премії можуть бути нижче. Паркування на дорозі було також говорять, що безпечніше, ніж паркування на вулицях, так що, стосуються премій також може бути дешевше.

Дослідження, проведене А.А. споживчі кредити, показав, що 43 відсотків учасників чиї машини були пошкоджені були припарковані на житловій вулиці в той час.

Деякі з найбільш небезпечних місцях тримати автомобіль, як говорили, були автостоянки, особливо багатоповерхових автостоянок. Тим не менш, дослідження показали, що водії були в два рази більше шансів мати шкоду, заподіяну їх автомобілів на житловій вулиці – були автомобілі, як кажуть, на більш високий ризик бути зруйновані або пошкоджені – як у супермаркеті парку автомобілів і більш ніж у три рази більш імовірно, ніж якби їх автомобіль зберігався в багатоповерхові автостоянки.

Якщо гараж не доступна в якості опції паркування, кабінет лікаря, лікарні автостоянки, за межами школи, в парку автомобілів в аеропорту або за межами ресторану, вважалися одними з найбезпечніших місць для паркування автомобілів. Тільки з 3 відсотків вандалізм відбувається з автомобілями, які були припарковані у цій галузі.

AA страхування також рекомендовано паркування на автостоянках, які добре освітлені і мають гарне використання функцій безпеки, таких як відеоспостереження. Крім простих заходів безпеки, як складаються в бічні дзеркала в, може зменшити ризик бути збив або пошкоджені.

Марк Хаггінс А.А. Особистий Кредити сказав: “Автомобіль серйозні інвестиції і, знайшовши її вандалізму призводить до розчарування, несамовита і, звичайно, дорого. Якщо ви платите за свій автомобіль з особистого кредиту, останнє, що ви хочете, є додатковим фінансовим тягарем сортування ремонт так що варто подумати про те, де ви паркуєтеся. ”

Пан Хаггінс також додав: “Якщо ви знаходитесь поза і близько, виберіть добре освітлене автостоянки бажано з гарною безпеки, таких як відеоспостереження навіть якщо це означає щось на зразок прогулянки або вищу плату за паркування”.

Дослідження, проведені в автомобілі постачальник страхування, FancyAcar повідомив, що, маючи іммобілайзер двигуна або сигналізації встановлені можете зменшити ризик крадіжки автомобіля і, отже, призвести до зниження страхової премії автомобіля.

На додаток до цього було встановлено, що окупація страхувальник також вплинула на ціну премію. Людина з офісну роботу, говорить про низький роботу ризику, однак робота, яка пов’язана з використанням вашого автомобіля буде представляти собою більш високий ризик для страхових компаній.

Інші фактори, такі як страхувальників сімейний стан, страхування автомобіля та групи видів страхування, а також кількість миль, яке буде управлятися на рік, а також впливає на загальну вартість поліса страхування автомобіля.