страхових внесків, пов’язаних з страхування критичних захворювань

Критичні страхування хвороба є одним з найбільш поширених видів страхових полісів у Великобританії. Оскільки страхування критичних захворювань був доставлений у Великобританії в середині 1980-х років до теперішнього часу, там було багато еволюції. Ще в 1990 році, критичне охоплює хвороба почала робити успіхи в страховій галузі за рахунок прямих продажів силами.

Таким чином, до кінця 1998 року, близько 2250000 критичних збутової політики хвороби можна було перерахувати у Великобританії. В даний час, не може бути не точна цифра від загального числа критичних продажів охоплює хвороба. Згідно www.tickbox.net, близько 72 відсотків людей у ​​Великобританії все ж мати критичне охоплює хвороба.

Там можуть бути різні причини, чому люди не мають критичної охоплює хвороба. Люди могли б купити ще одну форму страхового полісу життя або як іпотечне страхування захисту. Крім того, багато людей не могли б бути повністю обізнані про те, як страхування критичних захворювань може допомогти. Крім того, багато людей можуть бути не в змозі оплачувати страхові внески, пов’язані з перевагами вони хочуть від критичних охоплює хвороба. Давайте поглянемо на страхові внески.

Асоціація британських страховиків говорить, що ви повинні або платити премію за критичну охоплює хвороба або кожен місяць або кожен рік. Це залежить від угоди ви зробили з вашою страховики перш, ніж замовити угоди. Ви повинні добре подумати про який варіант обрати. Плата щомісячних премій може бути доступним, але при цьому накопичується протягом 12 місяців виплати може здатися величезним, щоб зробити.

В принципі, сума покриття ви хочете від страхування критичних захворювань може залежати від суми премії ви готові платити. Пам’ятайте, що страхових внесків може змінюватись в залежності від вашого стану здоров’я, віку, статі, чи є ви курцем, кількість і тип покриття ви хочете, і як довго буде тривати кришкою. Поки критичної полісу буде стояти, премії може збільшитися. Причини та можливості для збільшення може бути чітко описані в ключовий листівку особливості. З іншого боку, є й інші існуючі політики, які могли б обіцяю ніколи не підняти рівень страхових внесків.

Крім того, багато страхових компаній можуть дозволити вам прийняти критичне охоплює хвороба, якщо ви потрапляєте між віковий діапазон 18-60. Ваша страховики можуть також перевірити стан вашого здоров’я. Якщо ви знаходитесь в доброму здоров’ї ви можете бути більш імовірно, щоб мати право на критичне охоплює хвороба. Крім того, більшість компаній може запропонувати вам вибір, щоб купити загальне критичне рахунок хвороби. Це спільний рахунок може захистити вас і вашого партнера і одночасно може виплатити одноразово, коли один з членів падає тяжкохворих. Це може бути як перевагою, так як члени, не доведеться виплачувати окремі премії для окремих критичних захворювань політику.

Крім того, деякі страхові компанії критичного захворювання також може дозволити вам поліпшити свою кришку. Це може допомогти в періоди інфляції або коли ви вийдете заміж і створити сім’ю, які можуть залучити вас в великі обов’язки. Якщо ви вибрали цю опцію, перш ніж приймати критичне охоплює хвороба, ви можете знайти свої значення страхового внеску збільшиться відповідно з кришкою. Інші компанії могли б запропонувати вам свободу розширення кришку в будь-який час. Але це може означати, що ви представити оновлену інформацію про своє здоров’я, перш ніж компанія приймає рішення, щоб дати вам додаткове покриття чи ні.

Коли ви купуєте страхування критичних захворювань не завжди вибирають ті з найдешевшими цінниками. Я впевнений, що ви не хотіли б, щоб уявлення про вашу претензії бути відкинутим в найвідповідальніший момент. Не всі недорогі політики пропонують багато переваг. Так що вибирайте страхування критичних захворювань з розумом.