страхових виплат та страхових внесків

Світ страхування правлять статистики. Актуаріїв зібрати всю інформацію вони можуть про кожного дорожньо-транспортній пригоді в США. Тоді, тому що кожен хоче більш повну інформацію, страховики поділитися інформацією про свої власні претензій і нещасних випадків, що вони знайшли, де ніяких претензій не було. Це робить для вражаючої кількості даних. Велика частина інформації про претензії направляється через всебічний обмін Втрата Андеррайтинг (Підказка). Тому що це національний ресурс, всі великі страховики з усієї країни шукати його, перш ніж котирування для нового бізнесу. Якщо немає ніяких претензій зареєстровано напроти вашого прізвища, премія буде стандартним ставками для когось своєї статі, віку і водійського стажу з місцевими варіаціями в залежності від місця вашого проживання. Але якщо один або декілька пунктів формули винаходу є зареєстрованими, новий страховики можуть вирішити ви високого ризику водія і спробувати утримувати вас з високою премією. Там немає нічого незаконного або неетичного про це. Це саме так, як працює бізнес.

Тому що це національний ресурс, якість інформації, як правило, досить надійні. Коли здійснюється пошук, ваші історії протягом останніх семи років поставляється. Якщо ви турбуєтеся про те, що дані зберігаються, як ви, Ярмарок кредитних звітів закону дає вам право на копію. Напишіть Споживчі розкриття інформації, PO Box 105108, Атланта, штат Джорджія 30348-5108, або ви можете зателефонувати (866) 527-2600 безкоштовний. Якщо ви виявите будь-який з інформація невірна, ви або дозволено, щоб він поклав праву або мати пояснювальній записці до інформації, що пояснює, яким чином втрати стали робити. На жаль, деякі страховики працюють приватних бірж в окремих державах. Це може бути більш важким для забезпечення нагляду за точність цієї інформації. Ось чому це хороша новина, щоб побачити Генпрокурора поліцейської системи. У Массачусетсі, наприклад, десяти найбільших страхових компаній погодилися виплатити штрафи за те, щоб виправити запис в їх приватну обміну. Початкові результати на вині були точні, але підприємств, потім запис не відбулася, коли заклики скасував результати. Це залишило тисячі автомобілістів помилково записані як у вині. Так що, якщо у вас є підстави підозрювати, ваш місцевий страхової галузі спирається на неточну інформацію про вашу історії претензій, дуже важливо, ви будете діяти. Нездатність мати набір записів прямо може коштувати вам тисячі доларів, за ці роки. Якщо інформація в CLUE правильно, отримаєте ваш місцевий відділ державної страхової перевірити в будь локальної бази даних.

Як і в будь-якої комп’ютерної системи по всьому США, якість інформації тільки так добре, як службовці, які вхідних даних. Адже це так просто зробити помилку. Одноразове натиснення клавіші від однієї змінної – винен / не винен – ​​може представляти значне збільшення вашої ставки страхових внесків. Так що, якщо ви отримуєте несподівано високим авто страхування котирування у Вашому пошуку інтернет, ви повинні перевірити якість інформації, що зберігається напроти вашого прізвища. До підказку. Запитайте про стан обмінів. Ніхто більше не робитиме це за вас. Маючи мужність кинути виклик системі є те, що приносить вам дешеве страхування автомобіля ціни в найближчі роки.