страхових випадків справа з регуляторами

Обробка претензій Страхування оцінювачів може піти дуже добре, або вона може бути кошмаром. Але частина відповідальності за Вами!

Чи замислювалися ви про те, яку послугу ви повинні очікувати від регулятора, коли ви подаєте позов?

Професійний, розумний, чесний регулятор дуже приємно працювати. Він відноситься до вас з повагою і дає його все можливе, щоб завершити своє розслідування як можна швидше. Він терплячий, знаючи, що ви не знайомі з процесом претензій. Він розуміє, як розлад, ви могли б бути про вашу претензії. Він відчуває, що ви вже були налякані втратою себе, і тепер можуть бути налякані про процес претензій.

Він пояснює процес для вас, перш ніж він починає його, і запрошує Вас стати активним учасником, а не глядачем. Він сідає з вами і читає вашу політику з Вами, і пояснює, як він йде. Він гарантує, що у вас є свої контактні номери телефонів, так що ви можете отримати відповіді на свої питання, коли його там немає. Він відповідає на його телефонні повідомлення швидко.

Професійні монтажником вимог повинні бути співчуття до людей. Я не впевнений, що це навик, якому можна навчитися з книгою або класу. Деякі зі співчуття повинна виходити від виховання людини. Співчуття до іншої людини, яка страждає або боїться повинна виходити з глибини людини. Навіть сказавши це, вона не є незвичайним для людини, щоб мати своє співчуття і співпереживання на межі на те, що відбувається в житті.

Хіба ти не чув історію від друга або родича, про те, як погано в страхову компанію зверталися з ними, коли вони були в страхову компанію? Я думаю, що у більшості людей.

У сучасному світі, погане обслуговування клієнтів майже сприймається як норма. На жаль, ми нестямі від радості і вражений, коли ми отримуємо хороше обслуговування клієнтів. Ми вражені і скажемо всім нашим друзям, коли ми отримуємо відмінне обслуговування клієнтів.
Більшість людей, яких я зустрів, хто були втрати, і подала позов, ніколи не думав, ні на хвилину про те, які послуги, які вони отримали б від регулятора, що страхова компанія призначається для роботи з їх претензії. Але, я пишу сьогодні, щоб зробити пару моментів, які будуть мати вирішальне значення для вас зібрати всі гроші врегулювання збитків ви вправі стягнути:

1. Пула кваліфікованих, навчених регулятори висихає.

Я досі читали професійними журналами. В останньому виданні журналу претензій, а в останньому виданні Огляд Беста, з’явилися статті про те, що страхові вимоги регуляторів по всій країні, як група, йшли у напрямку пенсію років. Вони продовжували говорити, що існує величезний інтерес у страховій галузі, що найздібніші, досвідчені наладчики покидають промисловості, і що існує зростаюча нестача досвідчених регуляторів у північноамериканському ринку сьогодні. Статті також сказав, що в ці дні, страхові компанії витрачають менше часу і грошей регулятори навчання.

Якщо страхові компанії турбуються, ви, як споживач повинен бути подвійний хвилювалася!

чому?

Тому що недосвідчений регуляторами не буде настільки ж ретельним процесу розгляду претензій. Вони не мають багаторічний досвід роботи, щоб повернутися. Вони не будуть знати мову політики і вимог процесу, а також “старих хлопців”.

Ви чули стару приказку: «Диявол криється в деталях”? Я вже говорив багато разів, що претензії процес, де диявол ховається. Більша частина моєї книги про навчання споживачів, що вони повинні виховувати себе про процес претензій. Претензії процес не в політиці. Страхові компанії не скаже вам … споживачеві … про процес, тому що якщо вони зробили, суми страхових виплат злетіли б!

Ви хочете пару прикладів?

Перше: Ви знаходитесь в дорожньо-транспортній пригоді, і ваш автомобіль пошкоджений. Регулятор, швидше за все, скаже вам йти отримати три оцінки від трьох різних ремонтних майстерень. Вони хочуть, щоб підібрати найнижчий або середній в якості узгодженої оцінки. Тим не менш, існує не одне слово у вашій політиці, що змушує вас, щоб отримати три оцінки. Це марна трата часу. Ви повинні отримати оцінку з ремонтної майстерні на ваш вибір, а не вибір страхової компанії. Потім регулятор повинен працювати з вашою оцінкою. До речі, якщо ваша страхова компанія », затвердженої ремонтною базою,” ви повинні знати, що вони працюють з величезною знижкою, а також регулярно використовувати дешеві, післяпродажного автозапчастини … яка приводить мене до наступного прикладу.

Друге: страхова галузь повністю продані на “Aftermarket” частини для авторемонту. Ці частини можуть пристосовувати свій автомобіль, і може працювати на вашому автомобілі, але вони поганої якості, щоб виготовлене нестандартне обладнання частин автовиробника використані для створення Вашого автомобіля. Ви ніколи не повинні дозволити страхової компанії, щоб наполягати на запчастин для ремонту Вашого автомобіля. Там немає нічого у вашій політиці, яка дає дозвіл страхової компанії використовувати дешеві частин для ремонту Вашого автомобіля. Справді, більшість полісів гарантую вам “як роду і якості” ремонт. Післяпродажного автозапчастини зберегти страхової компанії пучки гроші, але тільки за ваш рахунок.

2. Знаючи, що кадровий резерв скорочується, це більш важливо, ніж коли-небудь, щоб переконатися, що ваш регулятор, кваліфікацією для виконання вашої претензії.

У розділі 7 своїй книзі я докладно писали про кваліфікацію регулятора. Я також написав про те, що рівень обслуговування ви повинні очікувати від страхової регулятор, який займається вашою претензії.

Ви повинні опитати регулятора і з’ясувати його освіта і досвід претензій. Якщо ви не вірите, що ваш регулятор має освіту і досвід, для обробки вашої заяви, вам слід зателефонувати своєму начальнику і просити, щоб ваші претензії бути передано більш досвідченим регулятора. Крім того, я кажу, у главі 7, що якщо регулятор має стаж менше двох років, попросити іншого регулятора. Якщо страхова компанія відмовляється, телефонуйте департаменту Вашої держави страхування і подати скаргу.

Не дозволяйте собі бути знущаються страховими компаніями. Але це зажадає від вас взяти відповідальність за свою власну освіту.

Якщо вам взяти під контроль свої претензії, ви будете додавати сотні або навіть тисячі доларів, щоб більше вашого поселення претензії!