страхових вимог регуляторів П’ять секретів досягнення своїх цілей з претензіями регуляторів

Страхові виплати Настройщики, здебільшого, дуже хороші люди в важкою роботою. Їх ловлять між страховою компанією, яка хоче, щоб вони контролювати кількість врегулюванню претензій, а ви, страхувальник або позивача, хто хоче найвищого можливого врегулювання суму.

Але я не настільки стурбовані ними. Якщо їм не подобається їх робота, вони можуть кинути курити. Ніхто не змушує їх бути претензії регуляторів.

Я найбільше хвилює вас, страхувальник.

У книзі, яку я написав, “Таємниці страхового відшкодування розкрито!” Показує, споживачі всі способи, якими вони можуть взяти під контроль свої страхових випадків, а також додати сотні або навіть тисячі доларів, щоб більше їх поселень претензії. Багато хто з стратегій в книзі конфронтаційної. Але ви можете навчитися протистояти чесно, не неприємностей.

Страхові компанії мають ігри і шахраїв, які вони використовують, щоб затримати претензій і мінімізувати поселень. Страхувальники та заявники, як правило, під фінансові труднощі, коли вони мають страхового випадку. Мало хто з людей, яких я коли-небудь зустрічав, хто мав претензії могли дозволити собі ремонт або заміну пошкоджених товарів їх зі свого банківського рахунку. Велику частину часу, люди залежать від реституції, які вони отримують від страхової компанії.

Страхові компанії знають це, і покладатися на нього. Вони знають, що затримки будуть чинити тиск на страхувальників та позивачів, і це робить їх більш охоче погоджуватися на більш низькі поселень.

Повернутися у вересні 2008 року я написав і опублікував статтю про “Робота з Настройщики.” Це був один з моїх самих популярних статей. Сотні і сотні людей читали його. Але сьогодні я хочу, щоб покласти спина на цю статтю і зробити ще більш очевидними точки.

Коли ви маєте справу з претензіями регуляторів, переконайтеся, що ви завжди приємні, добре вихованим і ввічливим. Ви не можете управляти ними, але ви можете контролювати вас.

Вам потрібно “Хороший їх до смерті!” Переконайтеся, що ви робите наступне:

1. Говорити спокійно будь то особисто або по телефону, незалежно від того, що ваш рівень розчарування може бути.

2. Зробіть ваші запити на оплату, документи або будь-які інші запити ввічливо, і зробити їх у письмовій формі.

3. Будьте тверді, але шанобливо, коли ви використовуєте претензії стратегії. Будучи вимогливим тільки зробить регулятор відчувати себе під загрозою, і він захоче чинити опір вашим вимогою довести, що він не може бути у вашому розпорядженні.

4. Коли ви пишете листа, переконайтеся, що ви ввічливі і шанобливі. Просто заявити, що ви від них хочете, і не забудьте сказати «будь ласка» і «спасибі» … так само, як ваша мама вчила вас.

5. Ніколи, ні за яких обставин, виходите з себе! Слова, сказані в гніві неможливо відмовитися. Ви можете вибачитися стільки, скільки ви хочете, але краще сказати речі, за які не доведеться вибачатися. Здійснює контроль. Якщо ви відчуваєте, як дме у вашому Регулятор, закінчити зустріч або телефонну розмову і повернутися в інший раз, щоб закінчити ваш бізнес.

Я обіцяю вам, що ви ніколи не пошкодуєте про обслуговування самовладання, коли ви занурюєтеся в процес претензій.