страхових брокерів з ..

З агрегатор сайтів привабливим для кінцевого споживача, в першу чергу тому, що коли справа доходить до бійки, вони продаються як легше мати справу з. Роль страхового брокера Не ​​дивно опинитися під питанням.

Передбачається, що страховий брокер по суті заважають двох директорів і збільшує вартість клієнтів остаточний рахунок. Він / вона там вершки з комісією, яка може бути збережена шляхом йти прямим, так чому б фору себе і платити за необхідні шанси просто уявити спосіб життя Broker.

Брокери йдуть у бізнес, як будь-який був би бачити віддачу від своїх грошей, і, як і в будь-якому бізнесі деякі успіху і багато хто опиниться на узбіччі.

За останніми підрахунками було приблизно п’ятнадцять тисяч страхових брокерів у Великобританії, якщо покласти на шістдесят або близько мільйона чоловік, це приблизно чотири тисячі клієнтів на брокера. Як ми всі знаємо, що багато фірм мають величезну кількість клієнтів і багато набагато менше, питання брокер завжди проти звучить так: “Чому я повинен використовувати, коли я можу зробити це дешевше собі?”

Але що можна сказати для будь-якого постачальника послуг, будь то будівельник, художник, електрик або навіть в деякій мірі адвоката, щоб назвати тільки декілька професій.

У відкритій і вільної економіки, її кожним з них право обирати, чи не обирати, кого вони хочуть і що вони сподіваються платити. Інтернет змінив всі очікування, і ми всі хочемо швидку доставку всього, але як показав час в деяких областях вона працює блискуче, а в інших це було мало користі.

Так, ви можете купити страхування онлайн, але інтернет не зовсім панацея ми очікуємо зі страховою, якщо він не досить основна кришка необхідності.

Брокери не є паріями або кровоссальні осіб, яких вони повинні там зробити, що з’єднання між клієнтом і страховиком більш ефективним, проходячи з клієнтом саме те, що їх вимоги і потреби »є і порівняння на екрані і поза ринкових цін екрані. Щось, за визначенням, комп’ютер не може зробити.

Ми всі думаємо, покупку страховки є шматок пирога, і що це може бути зроблено – по телевізору рекламу – за 30 секунд. Насправді в кінці обчислення можуть зайняти менше, ніж, але заповнення анкет для того, щоб встановити право відповідного рівня ризику для клієнта є неминучим і стверджувати протилежне, що дійсно з економічною істини ті, хто запропонував більше.

Сьогодні супермаркети Commoditisation буквально на все для того, щоб витрачати гроші з ними, створив прецедент, що все може бути повернутий як банку бобів.

Страхування теж була commoditised основному одними і тими ж постачальниками кінці під егідою «білий наклеювання ярликів” (того ж постачальника з використанням іншого торгового назви дає пропозицією конкуренції, коли насправді не існує нічого подібного не відбувається), з кінцевим результатом в тому, що люди думають, є нескінченні постачальники яких немає.

Напевно кожен може отримати низьку вартість страхування, але це має прийти з гандикапом, що кришка, через “звільнення” буде різко зменшено або надмірна ніж зробити оплатити до страховика виплати будуть підвищені!. Це природний квіпрокво мислення зі страховими компаніями.

За «надлишків» я маю на увазі «добровільних» надлишок не “обов’язковим» одним стягуються Страхова компанія існує значна різниця, і що має бути ясно. Багато чого презентації стосується надлишкового і як ви можете заощадити гроші за рахунок збільшення зайвого, але це відноситься тільки до добровільних не обов’язкова один.

Веб-сайти природно дуже скритний про це і відмінність з фінансових послуг у Лондоні прагнула витягти більше ясності від декількох веб-сайтів автор так що клієнт знає, що вони насправді платять за, але я можу запевнити вас, для всіх сповістив зміни на веб-сайтах цієї певної точки будуть втрачені в дрібний шрифт, і це є невід’ємною частиною знаючи, що ви дійсно платите, коли ви прагнете, але покриття для вашого будинку, автомобіля, бізнесу або будь-якого застрахованої продукту.

За визначенням додаткових деталей чітко б зайняти багато блиску від дешевих поняття страхування. Страховий брокер, однак, не зійти так легко, вони мають насамперед для вирішення однієї або особі на по телефону з клієнтом, і є ‘обов’язок піклуватися’ підтримувати.

Брокер не має неживий Обираю з вікна ви відзначите, перш ніж вони обговорять страхування ви хочете, так що якщо ви відзначите ‘згоден’ Ви можете побачити, щоб знати всі підводні камені, і, саме головне не повернення, коли насправді ви повинні галочкою “Не згоден” . Але тоді ви б не отримали цитату ви витратили 10 хвилин заповненню б ви?

Інтернет має велику функціональність, але він все одно не пояснює, чому одна компанія краще, ніж інший, приймаючи на себе ризик. Адміністрація після подій також має важливе значення, і брокер може направити вас подалі від деяких страховиків, які мають поганий резервний адміністративний офіс.

Ми всі хочемо, легко і впевнено життя і, перш за все хочуть, пояснюються в англійській мові, тому ми розуміємо. Часті питання ніколи, здається, є той, який ви хочете запитати і справу з комп’ютером, якщо у вас є терпіння святого може бути кошмаром.

Брокер, щоб допомогти зробити частину, яку ви не розумієте, легше зрозуміти, як будь-який користувач буде очікувати, але здається, ніколи не ставав запропонованим. Чому, тому що всі занадто багато постачальників, щосили займаються тільки робить речі ясно, ракетників, а не ви і я, якщо, звичайно, ви не є вченим у цьому випадку я прошу вибачення!

Нарешті будь ласка, пам’ятайте зі страховими ви повинні бути впевнені, щоб перевірити те, що ви не поширюється на стільки, скільки те, що ви є. Це те, де консультації та послуги страхового брокера може бути позитивно неоціненний понад економить багато часу
.