страхових агентів з продажу – молоді і безнадійним

Чи замислювалися ви, якщо те, що ви чули про страхових агентів з продажу є точною? Розглянемо наступні абзаци і порівняти те, що ви знаєте, до самої останньої інформації в цьому звіті.

Чи не Називайте мене як майстра передбачення катастрофи. 25 років інтенсивного аналізу і досліджень були необхідні. Я хотів переконатися, що твердження в цій статті праві. .

Коли ви думаєте про страхових агентів з продажу, що ви думаєте в першу чергу? Хочете дізнатися, що ті в ході знати повинні сказати про страхування життя агентів з продажу? Інформація в даній статті приходить прямо від добре поінформованих експертів, що володіють спеціальними знаннями про страхових агентів з продажу.

Коли більшість людей думають про кар’єру, те, що приходить на розум, як правило, основну інформацію, що не особливо цікавим чи корисним. Але є набагато більше до кар’єри страхового продажів, ніж тільки основи. У даній статті розглядаються деякі з ключових питань, що стосуються кар’єри страхових продажів. Уважне прочитання цього матеріалу може мати велике значення в тому, як ви думаєте, про введення зупинятися в цьому кар’єрі.

Це може звучати сфабриковані прибуває від когось, хто побив шанси. Але сходження сходах без ступенів практично неможливо. Про продаж страхування життя може стати гідною кар’єрі, але перешкоди охоплюють весь шлях. Чи можете ви спочатку подужати стійкий потік заперечень, неправильне навчання і не здатні ні зачіпки?

Проблема в тому, ви думаєте, що ви входите в кар’єрі, а не на тимчасову роботу. Для тих, хто може подолати невеликі шанси, Страхування життя агентів з продажу може мати солодкий кар’єрі. Тим не менш, ви будете отримувати правильне навчання, правильне веде, і мають необхідні добровільному справжнє мужність?

Що стає висхідною зіркою в пастку і вклинюється між усіма падіння метеорів означає для вас? Це означає, що більша битва ви коли-небудь взяти на себе. True Grit і рішучість видатних якостей продавця. Однак Ви можете звертатися з негаразди негативних перспективи, сміттєвий кошик компанія веде, і навчання в дитячому садку рівні. До цих пір ми розкрили деякі цікаві факти про страхових агентів з продажу. Ви можете вирішити, що наступна інформація ще більш цікавим.

Ваше власне агентство кар’єри створює для вас для краху і невдачі. Чи схоже це на досить бульварний роман? Це було розраховано час, перш ніж ви були найняті, і виявляється дуже вигідним для страхової компанії. Ця таємниця була засекречена пункт вже більше 100 років. Більш пильний аналіз показує, що агент утримання тільки зросла одного відсотка протягом останніх 15 років. Якщо відмова не був прибутковим, кар’єра агентств зупинили б ця масивна років тому різанину,

Сподіваюся, інформація, представлена ​​досі застосовні. Крім того, можна розглянути наступне: Переконайтеся, що ви отримуєте всю історію кар’єри з поінформованих джерел.

Не називай мене Доктор Дум. Я зробив свою домашню роботу і дуже інтенсивний оцінки переконатися, що мої заяви можуть бути перевірені. Кар’єра агентства хотіли б кляп мене. Здавання, що ваша відмова був насправді планується, перш ніж були найняті це смілива заява зробити. Проте вивчення прибуток страхової компанії полях буде довести, що я право на знак.

Що дійсно мене турбує? Майже всі кар’єри агентства зі страхування життя використовувати різак печива або паперову ляльку план набору страхових агентів з продажу і залишити їх напризволяще в період їх навчання новобранець. Як досягти успіху за будь агент із статистикою укладені так максимуму проти нього, і агентство не бажають приймати провини або внести зміни?

Погляньте ближче на найм системи. Кар’єра установи шукати нові перспективні агенти двома способами. Першим з них є хорошим розмір оголошення в місцевій газеті неділю секретної частини. Це добре написана і перевірені часом оголошення обіцяє багато доходів і великою кількістю переваг. Інший метод полягає в прийомі на роботу молодого рекрутера відвідувати ярмарки вакансій і аналогічні заходи поговорити з старшокурсників вузів. Ні пройти відповідну підготовку в мистецтві визначення заздалегідь, якщо вони приносять на борт істинного продавця ..

Іноді це складно розібратися всі деталі, пов’язані з цією темою, але я впевнений, ви не будете мати ніяких проблем осмислення представленої інформації.
Сподіваюся розділах вище внесли свій внесок у ваше розуміння кар’єри страхових продажів.

Це не має великого значення, який шлях ви були завербовані у відповідь. Ваші шанси як і раніше жахливо. Це дійсно боляче страхової компанії, якщо ви не в змозі? Моя порада для нових продажів страховий агент, щоб намітити їх прогрес протягом останніх 6 місяців. Потім проаналізувати, як це порівнюється з 94% страхових агентів з продажу, що не.

Хто винен у вашу відсутність прогресу? Менеджер агентства, однак, завжди звинувачує агентів. Через терміновості завербувати, процес відбору усуває надто мало коштів. Майже половина новобранців “порядок беруть”, вони можуть заповнити форму продажу додатки. Однак, це сильно відрізняється від прямих продажів в офісі клієнта або будинку.