страховики порушення правил – FSA

Зонд з фінансового регулювання і нагляду [FSA] показав, що страхові компанії, які не дотримуються правила, покликані забезпечити споживачів отримати найкраще справу.

Місто сторожовий виявлені недоліки в, Äúwake вгору, AU листи від страховиків орієнтована на людей передпенсійного.

Букви підкреслив, Äúopen ринку опції, AU [ОМО], який пропонує клієнту можливість нишпорити ринку найбільш конкурентоспроможних договір ренти, а не купити його у страховика, з яким пенсії були збережені.

У документі, страхові компанії, FSA йдеться, що майже 40% пробудження матеріалу відгуки не відповідали нормативним стандартам.

Тим не менш, FSA також виявили, що матеріали з 24 фірм могли бути поліпшені, щоб відповідати стандарту належної практики галузі.

Регулятор заявив, що 10 компаній були виявлені листи, які виробляють чітко викладені аргументи, включаючи переваги ОМО.

Регулятор заявив, що 10 компаній, що беруть участь порушили всі нормативні стандарти.

Це не перший раз, страхові компанії потрапили під увагу з боку FSA, на початку тижня, веб-сайти страхування порівняння були, викритих в погану практику.

Веб-сайту компанії порівнянні звинувачувалися в ненадання клієнтам справедливої, точної або чесну інформацію на своїх сайтах, що стосуються їх рекомендованих товарів. Де була представлена ​​інформація про сайти, вона була прихована під умови.

Це остання думка про страхову компанію, що займаються 80 “пробудження” пакети від 55 фірм або група фірм, 11 з яких були знайдені в порушення правил і 10 з яких мали суттєві недоліки.

Відгук є відповідно до АФН “лікування клієнтів досить” (ФМС) програм, з якими фінансові послуги повинні відповідати до кінця цього року.

Сара Уїлсон, директор TCF і страховому секторі лідером, описав результати огляду ОМО як розчаровують, додавши, що “значне число фірм є поліпшення, щоб зробити в цій галузі, якщо вони хочуть зустрітися в грудні 2008 року ФТС термін”.

Раніше на цьому тижні Асоціація британських страховиків (ABI) заявив раніше на цьому тижні, що її члени доставити “хороших тарифів для більшості клієнтів, включаючи багато з тих, хто не змінює провайдера”.

Згідно з дослідженням ABI, за оцінками, 85% одиноких клієнтів рівня довічну ренту отримують швидкістю, принаймні, 95 відсотків найвищий показник доступні. Тим не менш, FSA вважає, що різниця в кінцевій пенсійні виплат може бути значним, залежно від їх огляду; було 20% зазор між верхньою і нижньою ціни ануїтет.

Розрив залишає трохи більше половини ціни провайдерів в межах 10 відсотків найдешевшої Доступні ціни. Існує ще значний потенціал для клієнтів, щоб досягти більш високих доходів, здійснюючи їх вибором, щоб навколо магазину “, говорить Вілсон в документі, закликаючи страховиків переглянути свою літературу.

Укладення FSA залучили гіркі реакції з розділу страхового ринку з багатьма говорив, що практика ОМО було погано для галузі.

Коментуючи результати дослідження, Найджел Каллахан, пенсій аналітик незалежного постачальника фінансових послуг Hargreaves Lansdown, сказав: “Досить Ці інвестори збирав зі страховими компаніями протягом 20 або 30 років ..

Аналітики кажуть, що ті страхові компанії, що пропонують ОМО для громадськості, що завдають шкоди промисловості, AOS давні хороші практики нехтування норм. Вони сказали, що це було несправедливо для страховиків проти вразливих груп у суспільстві особливо враховуючи, що людина, заощадження AOS життя було під загрозою.

Найджел Каллахан сказав: “мере, вони повинні чекати, це бути справедливим: пропонуючи їм такі погані значення в точці в житті, коли вони менше всього можуть собі це робить промисловості величезної шкоди”.