страховики життя використовують індекс маси тіла затягнути пояс на людей з надмірною вагою

Люди з надмірною вагою на лінії вогню знову. Компанії зі страхування життя премій збільшується до чотирьох разів для людей з надмірною вагою. Вони завжди більше платежів, для тих з нас, хто переїдайте, але протягом останнього року штрафи стало ще гірше.

У кроки з посилення ремені Крім того, страховики життя знижують обмеження по вазі вони використовують, щоб класифікувати людей. Цей жорсткий крок означає, що ті, хто просто надмірна вага і могли раніше, право на стандартну премію, тепер карається більш високі страхові внески – і премія швидко підвищується більше надлишкова вага, вони вважають, ви.

Ріст і вага всього лише два з питань, які ви повинні відповісти, коли ви подаєте заяву на страхування життя. З них, життя компанія розраховує ваш індекс маси тіла і якщо, перевищують межі, вони визначають як прийнятне, вони можуть попросити звіт лікаря. У великих випадках вони можуть попросити вас пройти медичне обстеження. Якщо це ще раз підтверджує, що ваша вага викликає занепокоєння, то ви можете очікувати, що ваші премії, який буде завантажений менш ніж на 50%, а цілих 400%, якщо ви дійсно страждають ожирінням. Недавні дослідження показали, що близько 25% заявників будуть відчувати проблеми з отриманням страхування життя у зв’язку з їх вагою. У крайньому випадку страховик буде навіть відхилити заявку.

На підтвердження нормального розповсюдження середнього віку, страхові компанії не поспішайте віку до уваги при вирішенні вашої премії. Вони визнають, що люди, природно, схильні набирати вагу, оскільки вони старіють. Якщо ви молоді і надмірна вага, однак, вони, звичайно, вдарити тебе важко. Так що надмірна вага і 38 буде удар набагато складніше, ніж надмірна вага і 58.

Наприклад, не куріння здорова людина у віці від 35 просять £ 150,000 рівні кришки більше 25 років на даний момент закріплена цитує £ 18,77 шотландським Резервного але це може легко перейти до £ 35, якщо він має надлишкову вагу і до £ 47, якщо він страждає ожирінням.

І, звичайно, ожиріння зростаючою проблемою. За останні 20 років ожиріння у дорослих злетіла з більш ніж 60% чоловіків і 50% жінок судять як надлишкову вагу або страждають ожирінням. І ознаки того, що проблема не покращиться. У дітей у віці від 2 до 15, 28% дівчаток і 22% хлопчиків мають надлишкову вагу.

Як ви оцінюєте на індекс маси тіла?

Розрахуйте свій власний BMI.

Зверніть увагу, ваша вага у фунтах і помножте його на 703.

Розділіть результат на ваш зростання вимірюється в дюймах

Знову розділіть отримане число на ваш ріст у дюймах

В результаті ваш ІМТ

Типовий страхової компанії вважає ІМТ від 18,5 до 24,9, як звичайно. При температурі вище 25 класифікує вас, як надмірна вага. Старше 30 років і ви ожирінням.

Щоб дати вам більше можливостей виправлення на тому, що це означає для вас, ось ІМТ протягом дванадцяти відомих людей:

під вагою

Паула Редкліфф – марафонець – 18,0

Вікторія Бекхем – дружини футболістів – 17,0

Дженніфер Еністон – актриса – 17,5

нормальну вагу

Алан Ширер – Ньюкасл футболіста – 24,4

Давіна Макколл – телеведуча – 20,8

Сілла чорний – ведуча – 20,7

надмірна вага

Рассел Кроу – голлівудський актор – 25,6

Енн Widdecombe – МП – 25,1

Чарлі Діммок – садівництво ведуча – 26,0

огрядний

Норман Шварцкопф – нас спільна – 30,5

Мішель МакМанус – ведуча – 34,4

Дон Френч – комедійна актриса – 43,8