страховики жалять ожирінням і курці

Курці і надмірна вага спостерігаємо підвищення ціни страхування життя. Ринок страхових послуг карає цих людей з більш високими витратами покриття.

Спосіб розрахунку страхових компаніях премії є вироблення ризик для їх замовника помирає в той час як політика активна. Якщо дивитися з цієї точки зору, куріння та ожиріння, очевидно, дуже важливими факторами при даному розгляді.

Деякі Pro для некурців групи стверджують точки, що за статистикою до 40 курців, настільки ж ймовірно, щоб померти як некурці з тієї ж вікової групи. Однак, як страхування життя менеджера Sainbury, Девід Пікетт сказав: “Ризики для здоров’я, пов’язані з курінням може мати великий вплив на рівень витрат страхування життя. Це життєво важливо для тих, хто копнув звичку переглянути свою політику “.

Недавнє дослідження, проведене виявили, що середній курець заплатив 56% більше, ніж некурящим для поліса страхування життя. Це дослідження було засноване на дев’ять топ страхових компаній Великобританії, на підставі котирувань за двоє чоловіків у віці 20 років просять £ 100,000 кришку за 25-річний період. Різниця лише в зазначених на додатки, що один курив і не зробив.

Так само як і жорсткість на курців, надмірна вага відзначається зростання їх політику. Останнє страхові компанії змінили свій підхід до ожиріння, індекс маси тіла (ІМТ), який впливає страхування був знижений з попереднього малюнка від 33 до ІМТ 28. Це зниження на 16%, тих, хто з ІМТ вище 28 особи 50%-ве зростання в преміум-цінами.

Компанії зі страхування життя буде розрахувати індекс маси тіла, якщо воно перевищує межі, які вважаються прийнятними компанія висновку лікаря може бути запрошена. Якщо ІМТ дуже висока компанія може попросити вас пройти медичне обстеження, якщо цей іспит до висновку, що вага клієнта викликає заклопотаність то політика буде збільшений як мінімум на 50%, але цього може піднятися до 400% випадку ожирінням.

Компанії зі страхування життя мають деякі терпимості до збільшення ваги, для середнього віку, вони визнають, що люди, природно, додав у вазі, оскільки вони старіють. Вік враховується поряд вагу, коли страховики беруть додатків.

Ожиріння є зростаючою проблемою у Великобританії і серйозною загрозою для здоров’я, а страховики роблять ясним, за останні 20 років ожиріння у дорослих Великобританії різко зросла, при цьому більше 60% чоловіків і 50% жінок вважають надмірну вагу або ожиріння.

Так що якщо ви збираєтеся подати заяву на страхування життя було б корисно, щоб втратити кілька фунтів спочатку, якщо ви в даний час надмірна вага. Це не так просто, для курців, щоб вони бачили, як некурящий страховими компаніями ви не повинні споживатися будь-яких форм нікотину протягом попередніх 12 місяців, хоча деякі страхові компанії продовжити цей термін до п’яти років.

У зв’язку з тим, що премії для курців і надмірна вага, а так високо необхідність знаходження конкурентоспроможної піднімається політики. Кращий спосіб зробити це полягає у використанні сайт порівняння, такі як Onlyfinance.com, яка означає, що ви потрібно тільки ввести вашу інформацію і сотні разів політики будуть розглянуті, і за кращою ціною і пакет буде обраний.

Очевидно, що політика знайти на сайті порівняння все одно буде вище для курців і людей з надмірною вагою, але кращі доступні рішення для Вас буде знайдений. Важливість страхування життя стає ясно всім у наш час, він забезпечує душевний спокій, якщо щось станеться, то ваша родина не залишиться в стані фінансової плутанини. Популярність політика також означає страхування життя призводить ринку залишається зайнятим і прибутковим.